• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • Türkçe
  • فارسی

Ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
28.09.2018թ.

«Կոմիտասյան օրեր» նախագծի շրջանակում սեպտեմբերի 29-30-ին Վայոց ձորի մարզում՝ Եղեգնաձորում, Արենիում, Արատեսում, Եղեգիսում կրթահամալիրի ուսուցիչները, սովորողները իրականացնում են «Կոմիտասով Վայոց ձոր» նախագիծը։ Այդ նպատակով՝

  1. հաստատել նախագծային խմբի կազմը (հավելված 1).
  2. խմբի ղեկավար նշանակել երաժշտության ուսումնական կենտրոնի ղեկավար Սվետա Ճաղարյանին, օգնական՝ Աննա Երիցյանին․
  3. հաստատել ճամփորդության ծրագիրը (հավելված 2)․
  4. խմբի սնունդը և գիշերակացը կազմակերպել մասնակիցների միջոցներով, Արատեսում․
  5. մասնակիցներիի տեղափոխումը կազմակերպել Sprinter 60 DQ 077 և 60 QD 077 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Սամվել Սերոբյան (հեռ․ 094 72 87 27) և Արթուր Եղիազարյան (հեռ․ 099 25 91 91)․
  6. մեկնումը՝ սեպտեմբերի 29-ին՝ ժամը 8։00, Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակից, Երևան-Զանգակատուն-Արենի-Արատես երթուղով. 1-ին խմբին վերադարձը՝ սեպտեմբերի 29-ին, մինչև ժամը 20։00, երկրորդ խմբի վերադարձը՝ սեպտեմբերի 30-ին, մինչև ժամը 20։00, Արատես-Շատին-Սևան-Երևան երթուղով։

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1

Առաջին խումբ
Դասավանդողներ

  1. Աննա Երիցյան
  2. Մարինե Ոսկանյան
  3. Նունե Խաչիկօղլյան
  4. Լուսինե Նազարյան
  5. Մարիամ Մնացականյան
  6. Սոֆյա Գրիգորյան
  7. Անգելինա Արզումանյան - միջին դպրոց, 8-րդ դաս․
  8. Շուշան Ադամյան - ավագ դպրոց - 11-րդ դաս.
  9. Նարե Մամիկոնյան - ավագ դպրոց - 11-րդ դաս.
  10. Գոհար Ստեփանյան – միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  11. Մերի Երեմյան – միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  12. Ասյա Բանդարյան – միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  13. Մարիա Ոսկանյան – միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  14. Լուիզա Ատենյան – միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  15. Վիկտորիա Ստեփանյան - արևմտյան դպրոց, 5-րդ դաս․
  16. Նարե Մանուկյան – միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  17. Անիտա Գրիգորյան - արևմտյան դպրոց, 5-րդ դաս․
  18. Տաթև Մամիկոնյա - հարավային դպրոց, 4-րդ դաս․
  19. Լուիզա Մելոյան – քոլեջ, 1-ին կուրս
  20. Ալլա Սարգսյան – քոլեջ, 1-ին կուրս
  21. Գոռ Խլոյան – քոլեջ, 2-րդ կուրս
  22. Շուշան Կուշյան - արևմտյան դպրոց, 5-րդ դաս․

              
Երկօրյա ճամփորդության խումբ

  1. Աշոտ Բլեյան    
  2. Սվետա Ճաղարյան
  3. Նելի Փիլոյան
  4. Նունե Մովսիսյան
  5. Հասմիկ Մաթևոսյան
  6. Հասմիկ Սիմոնյան
  7. Տաթև Աբրահամյան
  8. Մարինե Մկրտչյան
  9. Ելենա Ղուլյան
  10. Արեն Պողոսյան - ավագ դպրոց, 10-րդ դաս․
  11. Անուշ Գրիգորյան (շրջանավարտ)
  12. Նելի Հարությունյան - «Սեբաստացիներ» ուսուցչական երգչախումբ
  13. Անի Բաղդասարյան - «Սեբաստացիներ» մանկական երգչախումբ, արևելյան դպրոց, 5-րդ դաս․
  14. Ինես Գրիգորյան - «Սեբաստացիներ» մանկական երգչախումբ