ՀՐԱՄԱՆ
25.01.2019թ.
Մաթեմատիկայի հանրապետական օլիմպիադայի կրթահամալիրում դպրոցական փուլը պատշաճ կազմակերպելու նպատակով.
- մաթեմատիկայի հանրապետական օլիմպիադայի դպրոցական փուլի կազմակերպման պատասխանատու ճանաչել Մենուա Հարությունյանին.
- դպրոցական փուլը անցկացնելու համար ստեղծել հանձնաժողով հետևյալ կազմով.
- Անահիտ Գևորգյան
- Սոնա Փափազյան
- Ռիմա Քեքեջյան
- Հասմիկ Պողոսյան
- Էմմա Այվազյան
- Տաթև Ալեքսանյան
- Գոհար Եղոյան
- Վարդուհի Հայրյան
- դպրոցական փուլը կազմակերպել 2019թ. հունվարի 29-ին, ժամը՝ 13:00, կրթահամալիրի միջին դպրոցի 3-րդ հարկի կաբինետներում.
- մասնակից սովորողներին (ցուցակը կցվում է) դպրոցների գրասենյակների միջոցով անհատապես տեղեկացնել օրվա, ժամի և տեղի մասին. սովորողները գալիս են իրենց անհատական գործիքներով և ունենում են գրիչ.
- Մենուա Հարությունյանին՝ օլիմպիադայի ավարտից հետո, մինչև ժամը 17:00, լրացված պատասխանների թերթիկները՝ մեկ ընդհանուր փակ փաթեթով, հանձնել քաղաքապետարան (փաթեթի վրա գրել «Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր).
- Անի Տեր-Արսենյանին՝ ապահովել հիգիենիկ, ջեռուցվող, օդափոխվող միջավայր, խմելու ջուր, առաջին օգնության բուժծառայություն.
- օլիմպիդայի լուսաբանումը կազմակերպել կրթահամալիրի կայքում սովորողների միջոցով:
Կրթահամալիրի տնօրեն` Ա. Բլեյան
Մասնակիցների ցուցակ
Արևելյան դպրոց-պարտեզ
- Դանիելյան Վահան Դավիթի - 5-րդ դաս․
- Ղազարյան Լիլիթ Հովհաննեսի - 5-րդ դաս․
- Ջուլյակյան Սեգեյ Հարությունի - 5-րդ դաս․
Արևմտյան դպրոց-պարտեզ
- Արշակյան Մարիամ Մհերի - 5-րդ դաս․
- Շահսուվարյան Սոնա Գևորգի - 5-րդ դաս․
- Սարգսյան Նարեկ Գուրգենի - 5-րդ դաս․
- Ստեփանյան Սեդա Եփրեմի - 5-րդ դաս․
Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ
- Դավթյան Մարգարիտա Հայկի - 5-րդ դաս․
- Խադիշյան Դավիթ Խաչիկի - 5-րդ դաս․
- Խաչատրյան Արեգ Դավիթի - 5-րդ դաս․
- Հովնիկյան Նարե Համլետի - 5-րդ դաս․
- Պապիկյան Գրիգոր Վահանի - 5-րդ դաս․
- Սադոյան Բագրատ - 5-րդ դաս․
- Սարգսյան Հասմիկ Գարեգինի - 5-րդ դաս․
Հարավային դպրոց-պարտեզ
- Զաքարյան Արտյոմ Վահե - 5-րդ դաս․
- Բալասյան Ալեքս Էրիկի - 5-րդ դաս․
- Սինհա Մաքս Ամիթ - 5-րդ դաս․
- Սոսյան Հակոբ Արամ - 5-րդ դաս․
Միջին դպրոց
- Ասրյան Դավիթ Սիմոնի - 6-րդ դաս․
- Թադևոսյան Ռուբեն - 6-րդ դաս․
- Սարգսյան Էդուարդ Սուրենի - 6-րդ դաս․
- Քեքեջյան Ռաֆայել - 6-րդ դաս․
- Առուստամյան Արշակ Կարենի - 7-րդ դաս․
- Գոմցյան Կարինե Գևորգի - 7-րդ դաս․
- Հովակիմյան Վիգեն Ռաֆայելի - 7-րդ դաս․
- Մարգարյան Հայկ Արայիկի - 7-րդ դաս․
- Մկրտչյան Մառա Բորիսի - 7-րդ դաս․
- Մկրտչյան Նինա Բորիսի - 7-րդ դաս․
- Պետրոսյան Արամ Արտյոմի - 8-րդ դաս․