ՀՐԱՄԱՆ N 16
26.05.2016թ.
9-րդ դասարանցիների ֆիզկուլտուրայի ավարտական քննությունը կազմակերպելու համար թույլատրել Ավագ դպրոցի սովորողների ուսումնական ճամփորդությունը Սևանի «Ժայռ» ռազմա-մարզական բազա: Այդ նպատակով.
Կրթահամալիրի տնօրեն` Ա. Բլեյան
Հավելված
Մասնակիցների ցուցակ
1. Ասատրյան Նորայր Արմենի
2. Ասատրյան Սիրանուշ Նորայրի
3. Ավագյան Լևոն Գուրգենի
4. Գալիկյան Նորայր Հրաչյայի
5. Գալոյան Արեգ Արմենի
6. Գիլոյան Տիգրան Խաչատուրի
7. Դումանյան Գևորգ Լևոնի
8. Եփրիկյան Շուշան Հարությունի
9. Զաքարյան Աշոտ Տիգրանի
10. Թութունջյան Գիսանե դը Վարդավան
11. Կիրակոսյան Աստղիկ Մուշեղի
12. Հովհաննիսյան Գոհար Ռուստամի
13. Մարտիրոսյան Արման Արսենի
14. Մելքոնյան Անտուան Սուրենի
15. Մնացականյան Լիանա Բագրատի
16. Մովսեսյան Մանե Արմենի
17. Մովսիսյան Էդուարդ Հրայրի
18. Մովսիսյան Հրաչյա Արտակի
19. Չոբանյան Արփի Հայկի
20. Պարֆենիյ Արամ Վարազդատի
21. Ստեփանյան Դավիթ Ռադիկի
22. Վաթյան Լևոն Արեգի
23. Ասատրյան Անդրանիկ Նորայրի
24. Բրուտյան Գայանե Իգորի
25. Գևորգյան Դավիթ Արսենի
26. Գևորգյան Մանե Կարենի
27. Դադյան Վալերի Արթուրի
28. Զաքարյան Գոռ Արմենի
29. Իսկանյան Հուրի Օհանսի
30. Խաչատրյան Դավիթ Վարազդատի
31. Խաչիկյան Ռեբեկա Ռաֆայելի
32. Հարությունյան Արմեն-Անգելոս Արթուրի
33. Մանվելյան Մարգարիտա Վիլենի
34. Մարտիրոսյան Մարիամ Վահրամի
35. Մարտիրոսյան Մելինե Վահրամի
36. Մեջլումյան Գայանե Աշոտի
37. Նիկողոսյան Անուշ Իշխանի
38. Շաբոյան Գրիգոր Արմենի
39. Պողոսյան Անի Սամվելի
40. Պողոսյան Միլենա Տիգրանի
41. Սարգսյան Օֆելյա Գրիշայի
42. Խանզադյան Էրիկ Սարգսի
43. Ադամյան Գագիկ Արմենի
44. Աճեմյան Թամարա Հովհաննեսի
45. Անդրեասյան Նարեկ Գևորգի
46. Ավետիսյան Լևոն Գալուստի
47. Բարիկյան Գեղամ Արսենի
48. Գալստյան Էդգար Արսենի
49. Գրիգորյան Միխայիլ Սևակի
50. Զոլյան Տիգրան Սուրենի
51. Թելունց Էրիկ Վազգենի
52. Հովհաննիսյան Արաքս Վահեի
53. Հովհաննիսյան Էմիլ Վրեժի
54. Ղազարյան Սերժ Արթուրի
55. Միրզոյան Միքայել Գարեգինի
56. Մուսայելյան Վլադիկ Նորայրի
57. Ջանոյան Անի Գարիկի
58. Սայադյան Ռուբեն Մուշեղի
59. Սարգսյան Հովհաննես Սուրենի
60. Սարոյան Լևոն Անուշավանի
61. Մկրտչյան Մարգարիտա Արևշատի
62. Աղաջանյան Արամ Սարգսի
Հավելված 2
ԾՐԱԳԻՐ
Մայիսի 27
13:00-Մեկնում
14:30-Ժամանում, տեղավորում, ճաշ
15:30-18:00-Քննական նորմատիվներ
18:00-19:00-ծանոթացում տեղանքին, էկոլոգիական խնդիրների նախագծում, աշխատանքի բաժանում
19:00-19:30-ընթրիկ
20:00-22:00-խաղեր, զբոսանք, հանգիստ
Մայիսի 28
8:30-վերկաց
9:00-10:00-Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք, մարմամարզություն
10:00-10:30-նախաճաշ
11:00-14:00- Բարձունքի նվաճում
14:00-14:30-ճաշ
14:30-15:00-հանգիստ
15:00-17:00-մարզական խաղեր, աշխատանք տարածքում
17:00-18:00-հանգիստ, խաղեր
18:00-19:00-պարատուն
19:00-19:30-ընթրիկ
19:30:21:30-խաղեր, խարույկ
21:30-22:00-Բարի գիշեր
Մայիսի 29
8:30-վերկաց
9:00-10:00-Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք, մարմամարզություն
10:00-10:30-նախաճաշ
11:00-12:00-մարզական պարապմունքներ
12:00-14:00-էկոլոգիական խնդիրների լուծում
14-00-14:30-ճաշ
15:00-17:00-մարզական խաղեր, սպորտլանդիաներ, պարատուն
17:00-վերադարձ