ՀՐԱՄԱՆ
30.11.2021թ.
Հիմք ընդունելով «Հանրային հատվածի կազմակերպությունների հաշվապահական հաշվառման մասին» ՀՀ օրենքի 14-րդ հոդվածը, ՀՀ ֆինանսների նախարարի 2000թ. հունիսի 2-ի թիվ 102 հրամանով հաստատված «Հանրային հատվածի կազմակերպությունների ակտիվների և պարտավորությունների պարտադիր գույքագրման» կարգը, «Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի 2021 թվականի տարեկան ֆինանսական հաշվետվությունները պատրաստելու նպատակով․
- Կազմակերպության ակտիվների և պարտավորությունների գույքագրում անցկացնելու նպատակով ստեղծել գույքագրման կենտրոնական հանձնաժողով, հետևյալ կազմով՝
նախագահ` Էդիկ Սարիբեկյան (փոխտնօրեն)
անդամներ՝ Ստեփան Երոյան (գլխավոր հաշվապահ)
Լիլիթ Ազիզխանյան (գրասենյակի ղեկավար)
Սեն Միքայելյան (մասնագետ)
- Գույքագրման աշխատանքները տեղերում փաստացի իրականացնելու համար ստեղծել գույքագրման աշխատանքային հանձնաժողով (հանձնաժողովներ) հետևյալ կազմով.
նախագահ՝ Գրետա Պողոսյան (հաշվապահ)
անդամներ՝ կրթական օբյեկտների ղեկավարի ներկայացմամբ նշանակված նյութական պատասխանատուներ՝ ըստ հաստատված կառուցվածքի (հավելված).
- Գույքագրումը սկսել 2021թ․դեկտեմբերի 2-ին և ավարտել մինչև 2021թ․դեկտեմբերի 25-ը.
- Սույն հրամանի կատարման նկատմամբ հսկողությունը վերապահել փոխտնօրեն Գևորգ Հակոբյանին:
Կրթահամալիրի տնօրեն՝ Ս․Մարկոսյան
Հավելված
- Արևելյան դպրոց-պարտեզ
- Նաիրա Նիկողոսյան
- Արմինե Տեր-Արսենյան
- Արևմտյան դպրոց-պարտեզ
- Գոհար Բալջյան
- Անուշ Հովհաննիսյան
- Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ
- Քնարիկ Ներսիսյան
- Աննա Ֆրանգյան
- Հարավային դպրոց-պարտեզ
- Շամիրամ Պողոսյան
- Լարիսա Գևորգյան
- Քոլեջ
- Տաթև Բլեյան
- Նարինե Պողոսյան
- Մեդիակենտրոն
- Սիրուշ Տեր-Միլիտոսյան
- Զարուհի Առաքելյան
- Միջին դպրոց
- Լուսինե Բուշ
- Անի Տեր-Արսենյան
- Ավագ դպրոց
- Մարթա Ասատրյան
- Լիլիթ Գասպարյան
- Երաժշտության կենտրոն
- Մարզադպրոց
- Արատեսի դպրական կենտրոն – Տարոն Հակոբյան, Արմինե Գոգինյան
- Գրադարան – Լուսինե Ալեքսանյան
- Քանդակի դպրոց – Ալիս Գևորգյան
- Ագարակ – Էդմոն Փաշինյան, Արմինե Գոգինյան
- Շախմատի ակումբ –Առնոլդ Միքայելյան
- Ուսումնաարտադրական արհեստանոցներ, կրթահամալիրային նշանակության կաբինետներ
- Խեցեգործարան – Մովսես Ավետիսյան
- Կարի և տեխնոլոգիայի - Մերի Խանջյան
- Բուսաբուծության - Շողիկ Պողոսյան
- Փայտամշակման արհեստանոց – Վարդան Հովհաննիսյան
- Հեծանվային – Միքայել Ղազարյան
- Դարբնոց – Դավիթ Պետրոսյան
- Գինեգործության – Արտակ Ռշտունի
- Կրթահամալիրի մառան– Էվելինա Սանդրյան
- ՏՏ լաբորատորիա – Հերմինե Անտոնյան
- Ձայնագրման ստուդիա – Էմիլ Զաքարյան
- Թվային միջոցների սպասարկման կենտրոն – Սեն Միքայելյան
- Առողջագետի – Արմեն Կարապետյան
- Քիմիայի լաբորատորիա – Վեներա Խառատյան
- Ֆիզիկայի լաբորատորիա – Գայանե Մխիթարյան
- Ֆոլկ բենդ ակումբ – Նելի Փիլոյան
- TVmskh – Անի Սարգսյան
- Շահագործման ծառայություն - Էդիկ Սարիբեկյան, Մկրտիչ Ղազարյան, Գևորգ Ստեփանյան, Էդիկ Գավարյան, Կարապետ Դանիելյան, Յուրի Ագջոյան
- Ավտոտնտեսություն–Վահրամ Մարտիրոսյան
- Պահեստ - Վլադիկ Աբրահամյան
- Հաշվապահություն – Ստեփան Երոյան