• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
17․02.2021թ.

Հիմք ընդունելով Արևելյան դպրոց-պարտեզի ղեկավար Նառա Նիկողոսյանի հայտը, ս.թ. փետրվարի 18-ին, ժամը 11․00-13.00, Մայր դպրոցի բակից թույլ տալ 1-ին դասարանի սովորողների (91 մասնակից) ուսումնական ճամփորդությունը Հ․ Մալյանի անվան կինոդերասանի թատրոն։ Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Հասմիկ Ղազարյանին, Լիլիթ Սահակյանին, Արմինե Մնացականյանին, Տաթև Սահակյանին, օգնական՝ Քրիստինե Պողոսյանին, Անուշ Գևորգյանին: Ճամփորդությունը կազմակերպել Mersedes Sprinter 35 SU 236, OO 428 YX, 79 QQ 799 և 35 QP 464 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ՝ Գեղամ Հովհաննիսյան (հեռ․ 093 74 36 19), Աֆո Սադաղյան (հեռ․ 077 73 57 43), Գագիկ Հակոբյան (հեռ․ 094 75 36 02) և Արամ Հարությունյան (հեռ․ 077 74 76 55)։

Մասնակիցների ցուցակ

1-1 դասարան

  1. Աղաբեկյան Էլլա
  2. Արշակյան Աննա
  3. Բարսեղյան Անգելինա
  4. Գասպարյան Դավիթ
  5. Գրիգորյան Ադամ
  6. Գրիգորյան Արիս
  7. Գրիգորյան Հովհաննես
  8. Թումանյան Լևոն
  9. Խաչատրյանն Մարիա
  10. Խոստիկյան Ադել
  11. Կարապետյան Գոռ
  12. Հարությունյան Մարտին
  13. Հովհաննիսյան Յանա
  14. Մանուչարյան Ալեքսանդր
  15. Միքայելյանց Արտյոմ
  16. Մկրտչյան Մարինա
  17. Ներսիսյան Տիգրան
  18. Չախալյան Մարինա
  19. Ջանոյան Նանե
  20. Սեմիրջյան Վահան
  21. Սուքիասյան Նարեկ
  22. Վելիկյան Ռուզաննա
  23. Հայրապետյան Մհեր

1-2 դասարան

  1. Ազիզյան Մարի
  2. Առաքելյան Մարիամ
  3. Ավագյան Հրաչ
  4. Բաղդասարյան Սյուզն
  5. Գևորգյան Սոնա
  6. խարյան Մհեր
  7. Զակուտով Ալեն
  8. Խերանյան Նարեկ
  9. Խերանյան Տիգրան
  10. Կարապետյան Տիգրան
  11. Հարությունյան Անգելինա
  12. Հարությունյան Դանիել
  13. Հարությունյան Մարիա
  14. Մանուկյան Գայանե
  15. Մինասյան Գրիշա
  16. Պատարայա Լուկաս
  17. Պողոսյան Սուրեն
  18. Սարգսյան Գոհար
  19. Խաչատրյան Դավիթ
  20. Սարչյան Սառա
  21. Սիմոնյան Սերգեյ
  22. Բիլոս Էմմանուել

1-3 դասարան

  1. Բեկլարյան Աշոտ
  2. Հովհաննիսյան Էմիլի
  3. Աբրահամյան Արման
  4. Շահավարի Միլենա
  5. Էլբակյան Վանուշ
  6. Ալեքյան Կրիստինա
  7. Ալեքյան Սյուզան
  8. Ջանազյան Մարիա
  9. Իսախանյան Գրիշա
  10. Խեչումյան Հայկ
  11. Կոստանյան Մարիա
  12. Այվազյան Ռուբեն
  13. Ստրեմոուխով Ռաֆայել
  14. Շիրակյան Մարի
  15. Գրիգորյան Մարի
  16. Հովհաննիսյան Եվա
  17. Յուռմուզյան Վահագ
  18. Սարգսյան Հասմիկ
  19. Ներսեսյան Արեգ
  20. Բարսեղյան Գագիկ
  21. Սարգսյան Լյուսի
  22. Բերեզովսկի Մարկ
  23. Ղամբարյան Սառա

1-4 դասարան

  1. Ալհադադին Լայան
  2. Այվազյան Անահիտ
  3. Այվազյան Եվա
  4. Ալեքսանյան Գայանե
  5. Ավանեսյան Սոֆի
  6. Բաբայան Բելլա
  7. Բբայան Էրիկ
  8. Գրիգորյան Մարիա
  9. Գևորգյան Անդրանիկ
  10. Դանիելյան Հրանտ
  11. Ենգիբարյան Անահիտ
  12. Խոսրովյան Ռաֆայել
  13. Հակոբյան Անահիտ
  14. Հակոբյան Սիրանուշ
  15. Հովհաննիսյան Արամ
  16. Հովհաննիսյան Յանա
  17. Հովսեփյան Ռաֆայել
  18. Ղազարյան Հրաչյա
  19. Մելքումայն Մարիա
  20. Մուրադյան Հրանտ
  21. Նազարեթյան Վարդգես
  22. Պետրոսյան Արթուր
  23. Սահակյան Եվա

Կրթահամալիրի տնօրենի
պարտականությունները կատարող`   Ս. Մարկոսյան