• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ռազմամարզական-ծիսական-էկոլոգիական համատեղ ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
13.07.2019թ.

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի Սևանի «Ժայռում» օգոստոսի 14-ից մինչև օգոստոսի 18-ը կազմակերպել կրթահամալիրի և Արցախի սովորողների համատեղ ռազմամարզական-ծիսական-էկոլոգիական ճամբար: այդ նպատակով․

  1. Ճամբարի ղեկավար նշանակել կրթահամալիրի դասավանդող Սոնա Փափազյանին (օգոստոսի 14-15-ին. տես 12․08.2019թ․ «Հայրենագիտական-մարզական ճամբարի կազմակերպման մասին» հրամանը), Տաթև Ալեքսանյանին (օգոստոսի 16-18-ին), օգնական՝ Ստեփանակերտի քաղաքապետարանի աշխատակազմի կրթության և սպորտի բաժնի գլխավոր մասնագետ Անահիտ Մեսրոպյանին, Արշակ Մարտիրոսյանին, Մարինե Մկրտչյանին, հայրենագիտական նախագծի պատասխանատու՝ Էմմա Այվազյանին, խոհարար՝ Լիանա Գևորգյանին։
  2. Հաստատել մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1):
  3. Հաստատել ներկայացված աշխատակարգը (հավելված 2):
  4. Սեբաստացի մասնակիցների տեղափոխումը օգոստոսի 15-ին կազմակերպել սպրինտեր 60 DQ 077 մակնիշի մեքենայով, վարորդ` Սամվել Սերոբյան (հեռ․ 094 72 87 27)․ մեկնումը՝ օգոստոսի 15-ին՝ ժամը 09։00, Մայր դպրոցի բակից, վերադարձը՝ օգոստոսի 17-ին՝ մինչև ժամը 20։00։
  5. Նկատի ունենալ, որ արցախցի մասնակիցների Ստեփանակերտ-Սևանի «Ժայռ»-Ստեփանակերտ տեղափոխումը կազմակերպում է ԼՂՀ ԿԳՍ նախարարությունը։

Կրթահամալիրի տնօրենի
պարտականությունները կատարող`     Գ․ Հակոբյան

Հավելված 1
Նախագծի մասնակիցներ

Արցախի խումբը

  1. Նազլուխանյան Մարիա - թիվ 11 դպրոց
  2. Նազլուխանյան Լիլիա - թիվ 2 դպրոց
  3. Մարգարյան Կառլեն - թիվ 4 դպրոց
  4. Մեսրոպյան Մարիամ - թիվ 2 դպրոց
  5. Ավանեսյան Աննա - թիվ 7 դպրոց
  6. Հակոբյան Աստղիկ - ֆիզմաթ դպրոց
  7. Ավագյան Օլեսիա - թիվ 1 դպրոց
  8. Գաբրիելյան Արթուր - թիվ 9 դպրոց
  9. Հակոբյան Հայկ - թիվ 9 դպրոց
  10. Ղազարյան Դենիս - թիվ 10 դպրոց
  11. Ղազարյան Տիգրան - թիվ 10 դպրոց
  12. Գրիգորյան Լուսինե - թիվ 1 դպրոց
  13. Համբարձումյան Գեորդի - թիվ 1 դպրոց
  14. Բաղդասարյան Սեյրան - թիվ 1 դպրոց
  15. Բաղդասարյան Նինել - թիվ 1 դպրոց
  16. Խաչատրյան Հենրի - ֆիզմաթ դպրոց

Կրթահամալիրի խումբը

  1. Գալստյան Սյուզաննա - 6-րդ դասարան
  2. Շիրոյան Մոնիկա - 6-րդ դասարան
  3. Մեհրաբյան Սոնա – 7-րդ դասարան
  4. Շիրոյան Արմեն – 7-րդ դասարան
  5. Ասատրյան Արամե - 7-րդ դասարան
  6. Գալստյան Լևոն – 8-րդ դասարան
  7. Ավետիսյան Սևակ – 8-րդ դասարան
  8. Ռավոյան Ալեն - 8-րդ դասարան
  9. Արամյան Ռուզաննա - 8-րդ դասարան
  10. Մկրտչյան Մառա - 8-րդ դասարան
  11. Մելքումյան Արսեն - 8-րդ դասարան
  12. Ներսիսյան Մերի - ուսանող
  13. Բաղդասարյան Տաթև - ուսանող