• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
20․01.2021թ.

Հիմք ընդունելով Արևելյան դպրոց-պարտեզի ղեկավար Նառա Նիկողոսյանի հայտը, ս.թ. հունվարի 21-ին, ժամը 11.00-13.00, Մայր դպրոցի բակից, ուսումնական ճամբարի շրջանակում թույլ տալ Արևելյան դպրոց-պարտեզի «Խխունջ», «Օր օրի», «Բարև», «Ընկերություն», «Զատիկներ», «Ուրախիկներ», «Շողեր», «Մեղուներ», «Արևներ» և «Ծուղրուղու» ջոկատների (218 մասնակից) ուսումնական ճամփորդությունը Սոս Սարգսյանի անվան համազգային թատրոն՝ «Սպիտակաձյունիկը և յոթ թզուկները» ամանորյա ներկայացումը դիտելու: Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Սաթենիկ Սիմոնյանին, Հռիփսիմե Առաքելյանին, Անահիտ Հարությունյանին, Անահիտ Գրիգորյանին, Արմինե Մնացականյանին, Նելլի Թովմասյանին, Տաթև Սահակյանին, Լիլիթ Սահակյանին, Լիլյա Զախարյանին և Հասմիկ Ղազարյանին: Ճամփորդությունը կազմակերպել Մերսեդես սպրինտեր 81 SS 001, 35 MA 637, 10 UO 908, 35 QP 464, 60 LD 077, 95 VQ 500, 79 QQ 799, 60 DA 077, Ford Transit 35 CT 131 և 80 ЕО 199 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Աֆո Սադաղյան (հեռ. 077 73 57 43), Գեղամ Հովհաննիսյան (հեռ.` 093 74 36 19), Յուրա Հարությունյան (հեռ.՝ 095 58 35 15), Արամ Հարությունյան (հեռ․՝ 077 74 76 55), Կարեն Սարգսյան (հեռ. 091 80 80 74), Պետրոս Գևորգյան (հեռ. 091 71 33 65), Սամվել Հարությունյան (հեռ.՝ 091 74 01 73), Սամվել Սերոբյան (հեռ.` 094 72 87 27), Գագիկ Հակոբյան (հեռ․՝ 094 75 36 02) և Մկրտիչ Մաքաթյան (հեռ․՝ 094 73 75 28)։

Մասնակիցների ցուցակ
«Խխունջներ» ջոկատ

  1. Յանա Բաղդասարյան
  2. Դանիել Մատոյան
  3. Եվա Ղավալյան
  4. Մերուժան Գալստյան
  5. Մարի Ղազարյան
  6. Իննա Արզումանյան
  7. Լիլի Թադևոսյան
  8. Արամ Գալստյան
  9. Սամվել Գևորգյան
  10. Մայա Իսրայելյան
  11. Արարատ Զարգարյան
  12. Անրի Սարգսյան
  13. Ալեքսանդր Խանամիրյան
  14. Էմիլի Գաբրիելյան
  15. Էլեն Երվանդյան
  16. Թինա Թագվորյան
  17. Սոֆի Թորոսյան

«Օր օրի» ջոկատ

  1. Ալիխանյան Արեգ
  2. Անանյան Ռոզի
  3. Առուստամյան Քնարիկ
  4. Բարսեղյան Եվա
  5. Զաքարյան Էմիլի
  6. Թաթոյան Արևիկ
  7. Խուդոյան Գևորգ
  8. Կարապետյան Նարե
  9. Հայրապետյան Նարե
  10. Հարությունյան Ալիզե
  11. Հարությունյան Արթուր
  12. Հարությունյան Միկա
  13. Հովսեփյան Ալեքսանդր
  14. Ղալեչյան Արեն
  15. Գուրուրյան Միլենա
  16. Մարտիրոսյան Մարի
  17. Սահակյան Մայք
  18. Ղասաբօղլյան Նինա
  19. Սահակյան Մարի

«Ընկերություն» ջոկատ

  1. Ռաֆայել Նազարյան
  2. Միքայել Նազարյան
  3. Դանիելա Խուդոյան
  4. Նատալի Գալստյան
  5. Լիլիթ Անանյան
  6. Կարեն Պողոսյան
  7. Արթուր Խալաթյան
  8. Դավիթ Արզումանյան
  9. Մարի Եղիազարովա
  10. Վարդան Ղարագյոզյան
  11. Հարություն Պետրոսյան
  12. Հայկ Դանիելյան
  13. Նարինե Վիրաբյան
  14. Նարե Ղազարյան
  15. Անրի Ղազարյան
  16. Ավետ Ամիրյան
  17. Սամանտա Մարտիրոսյան
  18. Ռուզաննա Դանիելյան
  19. Էվելինա Մնացականյան
  20. Մուշեղ Կայայան

«Բարև» ջոկատ

  1. Բեկլարյան Աշոտ
  2. Հովհաննիսյան Էմիլի
  3. Աբրահամյան Արման
  4. Շահավարի Միլենա
  5. Էլբակյան Վանուշ
  6. Ալեքյան Կրիստինա
  7. Ալեքյան Սյուզան
  8. Ջանազյան Մարիա
  9. Իսախանյան Գրիշա
  10. Այվազյան Ռուբեն
  11. Ստրեմոուխով Ռաֆայել
  12. Շիրակյան Մարի
  13. Գրիգորյան Մարի
  14. Հովհաննիսյան Եվա
  15. Յուռմուզյան Վահագ
  16. Սարգսյան Հասմիկ
  17. Ներսեսյան Արեգ
  18. Բարսեղյան Գագիկ
  19. Սարգսյան Լյուսի
  20. Բերեզովսկի Մարկ
  21. Ղամբարյան Սառա
  22. Խալաթյան Գոհար
  23. Գևորգյան Միլանա
  24. Ղարիբյան Դավիթ

«Շողեր» ջոկատ

  1. Առուստամյան Էլինա
  2. Ավագյան Եվա
  3. Գաբրիելյան Վանեսսա
  4. Գաբրիելյան Պատրիսիա
  5. Դավթյան Հովսեփ
  6. Հակոբյան Էվա
  7. Մադոյան Լևոն
  8. Միրումյան Ռոբերտ
  9. Մուրադյան Արսեն
  10. Չախալյան Սվետլանա
  11. Սարգսյան Սարգիս
  12. Սարգսյան Ջուլիա
  13. Գրիգորյան Գաբրիելա
  14. Մարտիրուս Գևորկ
  15. Բաղդասարյան Սեմ
  16. Անտոնեան Ստեֆանի
  17. Քոչարյան Դավիթ
  18. Հակոբյան Ստեֆանի
  19. Հովհաննիսյան Ալեքսանդր

«Ծուղրուղու» ջոկատ

  1. Ազիզյան Մարի
  2. Ասոյան Արիանա
  3. Ավագյան Հրաչ
  4. Բաղդասարյան Սյուզն
  5. Բիլոս Էմմանուել
  6. Գևորգյան Սոնա
  7. Զակուտով Ալեն
  8. Խաչատրյան Դավիթ
  9. Խերանյան Նարեկ
  10. Խերանյան Տիգրան
  11. Կարապետյան Տիգրան
  12. Հարությունյան Անգելինա
  13. Հարությունյան Դանիել
  14. Հարությունյան Մարիա
  15. Մանուկյան Գայանե
  16. Մինասյան Գրիշա
  17. Շահինյան Արսեն
  18. Պատարայա Լուկաս
  19. Պողոսյան Սուրեն
  20. Սարգսյան Գոհար
  21. Սարչյան Սառա
  22. Սիմոնյան Սերգեյ

«Զատիկ» ջոկատ

  1. Այվազյան Անահիտ
  2. Այվազյան Եվա
  3. Ալեքսանյան Գայանե
  4. Բաբայան Էրիկ
  5. Գալստյան Նատալի
  6. Գևորգյան Անդրանիկ
  7. Ավանեսյան Սոֆի
  8. Խոսրովյան Գաբրիել
  9. Հովսեփյան Ռաֆայել
  10. Հակոբյան Անահիտ
  11. Հակոբյան Սիրանուշ
  12. Հովհաննիսյան Արամ
  13. Հովհաննիսյան Յանա
  14. Ղազարյան Հրաչյա
  15. Մելքումյան Մարիա
  16. Սահակյան Լիդիա
  17. Սահակյան Եվա
  18. Ենգիբարյան Անահիտ
  19. Նազարեթյան Վարդգես
  20. Մուրադյանն Դիանա
  21. Դանիելյան Հրանտ
  22. Բաբայան Բելլա
  23. Լայան Ալհադադին

«Մեղուներ» ջոկատ

  1. Ագջոյան Յուրի
  2. Արտաշյան Սոֆի
  3. Անտոնյան Յանա
  4. Ավագյան Մայա
  5. Բալաբեկյան Արա
  6. Բաղդասարյան Էլիզա
  7. Գալստյան Լեո
  8. Գասպարյան Մարի
  9. Գրիգորյան Միլա
  10. Գրիգորյան Վահե
  11. Թանդիլյան Յանա
  12. Իսրայելյան Կարինա
  13. Խաչատրյան Լանա
  14. Ղասաբյան Իննա
  15. Մաթևոսյան Արիս
  16. Մանուկյան Էլեն
  17. Շաշկինյան Էմին
  18. Չախալյան Լյովա
  19. Ռուշանյան Աշոտ
  20. Տեր-Սարգսյան Էդուարդ
  21. Առաքելյան Տիգրան

«Արևներ» ջոկատ

  1. Աղասյան Արևիկ
  2. Անանյան Սառա
  3. Արևշատյան Արփի
  4. Բաբայան Մանվել
  5. Բաղդասարյան Մարիա
  6. Գրիգորյան Արինա
  7. Գրիգորյան Յանան
  8. Դուզդաբանյան Կարո
  9. Խոստիկյան Կարինա
  10. Կայայան Անտուան
  11. Կարապետյան Վահագն
  12. Հակոբյան Վիկտորյա
  13. Հովակիմյան Դանիելա
  14. Հովհաննիսյան Արեգ
  15. Հովհաննիսյան Դավիթ
  16. Ղազարյյան Էլեն
  17. Ղազարյան Լիլիթ
  18. Ղազարյան Նոյ
  19. Մայիլյան Մհեր
  20. Մարտիրուսի Մայա
  21. Մկրտչյան Ալինա
  22. Պլուզյան Էլիզաբեթ
  23. Ռաֆաելյան Լիլի
  24. Սանդոյան Ռաֆայելլա
  25. Մարտիրոսյան Դանիելլա
  26. Օհանյան Մարի
  27. Գևորգյան Մարտին
  28. Մկոյան Համլետ
  29. Աղասյան Մարինա

«Ուրախիկներ» ջոկատ

  1. Աղաբեկյան Էլլա
  2. Արշակյան Աննա
  3. Բարսեղյան Անգելինա
  4. Գասպարյան Դավիթ
  5. Գրիգորյան Ադամ
  6. Գրիգորյան Արիս
  7. Գրիգորյան Հովհաննես
  8. Թումանյան Լևոն
  9. Խաչատրյանն Մարիա
  10. Խոստիկյան Ադել
  11. Կարապետյան Գոռ
  12. Հարությունյան Մարտին
  13. Հովհաննիսյան Յանա
  14. Մանուչարյան Ալեքսանդր
  15. Միքայելյանց Արտյոմ
  16. Մկրտչյան Մարինա
  17. Ներսիսյան Տիգրան
  18. Չախալյան Մարինա
  19. Ջանոյան Նանե
  20. Սեմիրջյան Վահան
  21. Սուքիասյան Նարեկ
  22. Վելիկյան Ռուզաննա
  23. Հայրապետյան Մհեր
  24. Գալստյան Էլեն

 

Կրթահամալիրի տնօրենի

պարտականությունները կատարող`   Ս. Մարկոսյան