• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Հայրենագիտական ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
29․01.2020թ.

«Ձմեռային ուսումնական ճամբար», «Արատես․ ձմեռային փառատոն» նախագծերով ս․թ․ հունվարի 30-ից փետրվարի 1-ին կազմակերպել կրթահամալիրի Հյուսիսային, Հարավային դպրոց-պարտեզների, Միջին դպրոցի 3-8-րդ դասարանի սովորողների եռօրյա ճամբարը Արատեսի դպրական կենտրոնում։ Այդ նպատակով.

  • ճամփորդության ղեկավար նշանակել Արշակ Մարտիրոսյանին, Զարինե Փանյանին, Գայանե Սարգսյանին և Ալիս Գևորգյանին․
  • հաստատել ճամփորդության մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1).
  • ղեկավարների ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության ծրագիրը (հավելված 2).
  • մասնակիցների մեկնումը՝ հունվարի 30-ին, ժամը 11.00, Մայր դպրոցի բակից, Երևան – Զանգակատուն – Եղեգիս - Արատես  երթուղով, վերադարձը՝ փետրվարի 1-ին, մինչև ժամը 18.00, Արատես –Եղեգիս - Զանգակատուն - Երևան երթուղով․
  • մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Մերսեդես 60 DQ 077 և Հոնդա Էլիսոն 35 QC 956 պետհամարանիշի մեքենաներով, վարորդ՝ Վահան Վարդանյան (հեռ.` 094 16 56 41) և Մարտին Հովհաննիսյան (հեռ.` 077 33 87 28)․
  • խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 65.000 (վաթսունհինգ հազար) դրամ կրթահամալիրի 2020թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից․
  • հրամանին անհատապես ծանոթացնել մասնակիցներին, նրանց ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Մանուկյան Գուրգեն - 5-րդ դաս․
  2. Մամիկոնյան Տաթև - 5-րդ դաս․
  3. Ղազարյան Արտյոմ - 5-րդ դաս․
  4. Համբարչյան Մարի - 5-րդ դաս․
  5. Դանիելյան Գրիգորի - 5-րդ դաս․
  6. Գևորգյան Արսեն - 5-րդ դաս․
  7. Գևորգյան Իշխան - 5-րդ դաս․
  8. Համբարձումյան Արեն - 5-րդ դաս․
  9. Վարդանյան Արեն - 5-րդ դաս․
  10. Խաչատրյան Աշոտ - 5-րդ դաս․
  11. Սերոբյան Վահագ - 6-րդ դաս․
  12. Բրուտյան Գևորգ - 6-րդ դաս․
  13. Խաչատրյան Վերոնիկա - 7-րդ դաս․
  14. Ղազարյան Նարե - 7-րդ դաս․
  15. Մարտիրոսյան Գագիկ - 8-րդ դաս․
  16. Հարությունյան Անի - 8-րդ դաս․
  17. Պետրոսյան Գոհար - 8-րդ դաս․
  18. Քալիջյան Արաքս - 8-րդ դաս․
  19. Տեր-Արսենյան Ալեն - 8-րդ դաս․
  20. Ներսեսյան Նարեկ - 8-րդ դաս․
  21. Արթուր Զալինյան - 4-րդ դաս․
  22. Էրիկ Հովհաննիսյան - 4-րդ դաս․
  23. Դանիել Հովսեփյան - 4-րդ դաս․
  24. Ալեն Հարութունյան - 4-րդ դաս․
  25. Արեգ Տոնոյան - 3-րդ դաս․