• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
25.09.2019թ.

Հիմք ընդունելով Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի ղեկավար Քնարիկ Ներսիսյանի հայտը, ս.թ. սեպտեմբերի 26-ին, ժամը 09.30-16.30, Հյուսիսային դպրոցի բակից, «Բարձունքների հաղթահարում» նախագծի շրջանակում թույլատրել 5-րդ դասարանի սովորողների (67 մասնակից) ուսումնական ճամփորդությունը Գեղարքունիկի մարզ, ք. Սևան, Մաշտոցներ։ Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Սիդոնյա Վիրաբյանին, Դիանա Գևորգյանին, Կարինե Խառատյանին, Անժելա Բլեյանին, Շողիկ Զեյնալյանին, Լենա Վարդանյանին և Անուշ Թորոսյանին: Ճամփորդությունը կազմակերպել Մերսեդես սպրինտեր 67 DQ 077, 35 QR 464 և 19 AS 999 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Արամ Հարությունյան (հեռ.` 077 747655), Սաքո Ավագյան (հեռ.` 098 53 35 04) և Արմեն Կարապետյան (հեռ.` 093 13 97 43):

Մասնակիցների ցուցակ

2.2 դասարան

  1. Խաչատրյան Էրիկ
  2. Գալստյան Դավիթ
  3. Գասպարյան Արմեն
  4. Գրիգորյան Աննա
  5. Երեմյան Կարինե
  6. Թումասյան Քրիստինե
  7. Խադիշյան Մարի
  8. Կարապետյան Նելլի
  9. Կարապետյան Յանա
  10. Հակոբյան Նարեկ
  11. Հայրապետյան Արտավազդ
  12. Հովեյան Աշոտ
  13. Հովհաննիսյան Մանան
  14. Մաղաքյան Լիաննա
  15. Մկրտչյան Մոնիկա
  16. Մովսիսյան Դանիել
  17. Նավասարդյան Արինա
  18. Չամիճեան Ջեյսոն
  19. Օհանյան Արման

2.3 դասարան

  1. Ներսիսյան Արամ Վահեի
  2. Խալաթյան Մարկ
  3. Դաղլյան Արամ Օնիկի
  4. Տեր-Ստեփանյան Մարիա Կարենի
  5. Մնացականյան Դավիթ Էդգարի
  6. Հակոբյան Եվա Արսենի
  7. Վարդանյան Արմեն Իզմիրի
  8. Պետրոսյան Եգոր Կարենի +մայրիկ
  9. Այվազյան Ռաֆայել Գրիգորի
  10. Սուքիասյան Մոնիկա Մանուկի
  11. Հովեյան Մարկ Խաչիկի
  12. Գալստյան Անրի Կարպիի
  13. Ստեփանյան Մաքսիմ Մեսրոպի
  14. Եղիազարյան Մանե Հայկի
  15. Բարսեղյան Աննա Շահենի
  16. Մելքոնյան Նիկոլ Մնացականի
  17. Մարտիրոսյան Լիա Տիգրանի + մայրիկ
  18. Մկրտչյան Հայկ Հրայրի
  19. Տոնոյան Լիա Շահենի
  20. Ազիզբեկյան Միքայել Արմենի
  21. Ավագյան Արմեն Կարենի
  22. Մաղաքյան Սերգեյ Արայի

2.1 դասարան

  1. Այվազյան Վիկտորյա
  2. Բարսեղյան Արթուր
  3. ԳասպարյանՄարի
  4. Գասպարյան Նարե
  5. Գասպարյան Ռաֆայել
  6. Գրիգորյան Գևորգ
  7. Գրիգորյան Էլլա
  8. Թովմասյան Ենոք
  9. Մանուկյան Ալեքսանդր
  10. Հակոբյան Վարդան
  11. Հարությունյան Արեն
  12. Հարությունյան Հայկ Վահագնի
  13. Հարությունովա Մարիա
  14. Մանգասարյան Սիլվի
  15. Մանուկյան Նարե
  16. Մնացականյան Տիգրան
  17. Մովսիսյան Լուսինե
  18. Նիկողոսյան Ալեքս
  19. Սողոմոնյան Լիա
  20. Սողոյան Արեգ
  21. Փերիխանյան Դանիել
  22. Չամիչեան Ժան
  23. Թերզեան Ֆիորի
  24. Հովհաննիսյան Կառլեն
  25. Ասատրյան Մարիա
  26. Երիցյան Կարինա

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան