• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
24․09.2019թ.

Հիմք ընդունելով Արևմտյան դպրոց-պարտեզի ղեկավար Գոհար Բալջյանի հայտը, ս.թ. սեպտեմբերի 25-ին, ժամը 10.00-16.00, Արևմտյան դպրոցի բակից թույլատրել 1-ին դասարանի սովորողների (54 մասնակից) ուսումնական ճամփորդությունը Աշտարակի ջրաղաց, Սուրբ Կարմրավոր եկեղեցի։ Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Լուսինե Փաշայանին, Քրիստինե Հովսեփյանին, օգնական՝ Մելինե Սիմոնյանին, Անի Ենգոյան։ Ճամփորդությունը կազմակերպել Սպրինտեր 35 QP 464 և Iveco 35 FU 395 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Արամ Հարությունյան (հեռ. 077 74 76 55) և Գարիկ Առաքելյան (հեռ. 094 60 42 04):

Մասնակիցների ցուցակ

1-1 դասարան

  1. Աբելյան Էրիկ Աբել
  2. Ալավերդյան Միա Արման
  3. Այունց Միքայել Արտակ
  4. Անտոնյան ՆռանեԳևորգ
  5. Ավագյան Ալեքսան Հայկ
  6. Բաբաջանյան Սամվել Հայկ
  7. Բլեյան Էդուարդ Արամ
  8. Գրիգորյան Ռուբեն Սիմոն
  9. Դեմիրճյան Ալեքսանդր Մանուկ
  10. Թանանյան Էլենա Անդրանիկ
  11. Խանամիրյան Լեո Աշոտ
  12. Կարապետյան Ստեֆանի Արտեմ
  13. Հակոբյան Շուշան Արմեն
  14. Հարոյան Լևոն Արամ
  15. Հարությունյան Վիկտորյա Սուրեն
  16. Հովհաննիսյան Վաչե Վլադիմիր
  17. Ճաղարյան Գագիկ Կամսար
  18. Մկրտչյան Հասմիկ Մկրտիչի
  19. Մկրտչյան Հարություն Աշոտ
  20. Պարսամյան Սոֆիյա Վարդան
  21. Սահակյան Նարե Արամ
  22. Սահրադյան Նատալի Սերգեյ
  23. Սուքիասյան Վահագն Կարեն
  24. Ստեփանյան Կարինա Սարգիս
  25. Վարդանյան Սարգիս Վլադիմիր
  26. Տոնոյան Արամ Անդրանիկ
  27. Տոնոյան Դավիթ Կարեն
  28. Տումանեան Վանէ Սևակ
  29. Օսիպյան Արեգ Ռուբեն

1-2 դասարան

  1. Աբրահամյան Ցողիկ
  2. Ազարումյան Հրանտ
  3. Ավետիսյան Արմեն
  4. Բարսեղյան Սամվել
  5. Գաբրիելյան Արամ
  6. Գալստյան Ադրիանա
  7. Գալստյան Արմեն
  8. Գյուլնազարյան Դավիթ
  9. Գրիգորյան Հայկ
  10. Դանիելյան Ռաֆայել
  11. Թադևոսյան Գագիկ
  12. Իվանյան Սուրեն
  13. Խաչատրյան Արեգ
  14. Խաչատրյան Արման
  15. Կարապետյան Ալբերտ
  16. Հարությունյան Ալեքս
  17. Հարությունյան Ավետիս
  18. Հովհաննիսյան Ալիս Նազենի
  19. Հովհաննիսյան Էմիլի
  20. Մկրտչյան Միքայել
  21. Մուրադյան Վարդ
  22. Յուզբաշյան Արև
  23. Պապայան Էմիլիա
  24. Պետրոսյան Դանիել
  25. Սիմոնյան Ալեն

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան