• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ռազմամարզական, բնապահպանական ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
29․08.2019թ.

Ավագ դպրոցի ղեկավար Մարթա Ասատրյանի հայտով ս․թ․ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 1-ին կազմակերպել Միջին դպրոցների մուտքի ճամբարի մասնակից սովորողների ռազմամարզական, բնապահպանական, հայրենագիտական, ճանաչողական  ամառային բաց ճամբար Սևանի «Ժայռ» լողափում։ Այդ նպատակով.

  • ճամփորդության ղեկավար նշանակել Ջուլի Սիմոնյանին, Լիլիթ Յախինյանին, Նելի Փիլոյանին, մարզիչ՝ Ալինա Թումասյանին, խոհարար՝ Լիանա Գևորգյանին.
  • հաստատել ճամփորդության մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1).
  • ղեկավարի ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության ծրագիրը (հավելված 2).
  • մասնակիցների մեկնումը՝ օգոստոսի 30-ին, ժամը 11։00, Մայր դպրոցի բակից, Երևան - Արզնիի կամուրջ - Նոր Գեղի - Արգել - Քարաշամբ - Բջնի - Սոլակ - Քաղսի - Հրազդան - Զովաբեր - Դդմաշեն - Ծաղկունք - Սևան - «Ժայռ» երթուղով, վերադարձը՝ սեպտեմբերի 1-ին, մինչև ժամը 20.00 «Ժայռ» - Ծովագյուղ - ք․ Սևան - Հրազդան - Չարենցավան - Աբովյան - Ավան - Երևան երթուղով․
  • մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Sprinter 60 DQ 077 և 60 DA 077 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Վահան Վարդանյան (հեռ. 094 16 51 41) և Սամվել Սերոբյան (հեռ. 094 72 87 27)․
  • հրամանին անհատապես ծանոթացնել մասնակիցներին, նրանց ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Հովհաննիսյան Սուսաննա, 12-րդ դաս․
  2. Հովհաննիսյան Մնացական, 12-րդ դաս․
  3. Սարգսյան Եվա, 12-րդ դաս․
  4. Զաքարյան Էմիլ, 12-րդ դաս․
  5. Մանուկյան Աստղիկ, 12-րդ դաս․
  6. Հովհաննիսյան Գրիգոր, 12-րդ դաս․
  7. Սմբաթյան Գոհար, 12-րդ դաս․
  8. Ջահանգիրյան Էդուարդ, 12-րդ դաս․
  9. Ռուբեն Հակոբյան, 12-րդ դաս․
  10. Պողոսյան Նիկա, 11-րդ դաս․
  11. Աբդալովա Ռաիսա, 11-րդ դաս․
  12. Սարգսյան Աննա, 11-րդ դաս․
  13. Ժամհարյան Մանե, 11-րդ դաս․
  14. Ղազարյան Անի, 11-րդ դաս․
  15. Պողոսյան Սմբատ, 11-րդ դաս․
  16. Կոստանդյան Գրիգորի, 11-րդ դաս․
  17. Խոջոյան Դավիթ, «Մուտք» ճամբար
  18. Մամյան Արմեն, «Մուտք» ճամբար
  19. Մնացականյան Մարիամ, «Մուտք» ճամբար
  20. Բենգլյան Ալեքսանդր, «Մուտք» ճամբար
  21. Մարուքյան Մարիա, «Մուտք» ճամբար
  22. Չալոյան Հրանտ, «Մուտք» ճամբար
  23. Քերոբյան Ստյոպա, «Մուտք» ճամբար
  24. Չերքեզյան Տիգրան, «Մուտք» ճամբար
  25. Թադևոսյան Համիկ, «Մուտք» ճամբար
  26. Ղազարյան Զավեն, «Մուտք» ճամբար
  27. Մկրտչյան Միքայել, «Մուտք» ճամբար
  28. Պողոսյան Արման, «Մուտք» ճամբար
  29. Մանվելյան Գոհար, «Մուտք» ճամբար
  30. Նիզիբլյան Վայք, «Մուտք» ճամբար
  31. Ղազարյան Խաչիկ, «Մուտք» ճամբար
  32. Սարգսյան Հովհաննես, «Մուտք» ճամբար
  33. Ֆարադյան Աշոտ, «Մուտք» ճամբար
  34. Պողոսյան Էդմոնդ, «Մուտք» ճամբար
  35. Ղևոնդյան Էրիկ, «Մուտք» ճամբար
  36. Զաքարյան Միլա, «Մուտք» ճամբար
  37. Հովսեփյան Նարեկ, «Մուտք» ճամբար
  38. Սարգսյան Հովհաննես, «Մուտք» ճամբար
  39. Օսիպյան Հովհաննես, «Մուտք» ճամբար
  40. Մնացականյան Հարություն, «Մուտք» ճամբար
  41. Բարսեղյան Ալբերտ, «Մուտք» ճամբար