• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ապագայի միջազգային ճամբարի մասնակցության մասին

ՀՐԱՄԱՆ
19.08.2019թ.

Հայաստանում Վրաստանի դեսպանատունը հրավիրել է կրթահամալիրի սովորողների խմբին՝ մասնակցելու վրաստանյան ամենամյա «Ապագայի միջազգային ճամբար»-ին, որ 2019-ին լինելու է Կախեթի Մանավի քաղաքում։ Այդ նպատակով.

  1. հաստատել ճամբարի մասնակից սովորողների ցուցակը (հավելված 1).
  2. խմբի ղեկավար նշանակել Ռինա Շագինյանին, օգնական՝ Սմբատ Պետրոսյանին․
  3. Ռինա Շագինյանի ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության ծրագիրը (հավելված 2).
  4. խմբի մեկնումը` օգոստոսի 20-ին՝ ժամը 05․00, Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակից, Երևան-Ապարան-Սպիտակ-Ալավերդի-Բագրատաշեն-Սադախլո-Կումիսի-Մարնեուլի-Թբիլիսի երթուղով,  վերադարձը՝ օգոստոսի 26-ին՝ մինչև ժամը 20․00.
  5. ճանապարհածախսը՝ մասնակիցների միջոցներով, Մանավիում սնունդը և գիշերակացը՝ հրավիրող կողմի միջոցներով.
  6. մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Սպրինտեր 60 DA 077 և 19 AS 999 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ՝ Սամվել Սերոբյան, Արմեն Կարապետյան․
  7. հրամանին անհատապես ծանոթացնել մեկնող սովորողների ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Մարտիրոսյան Գոռ, 12-րդ դասարան
  2. Խաչիկյան Վրեժուհի, 12-րդ դասարան
  3. Զախարյան Քրիստինե, 12-րդ դասարան
  4. Գևորգյան Անի, 11-րդ դասարան
  5. Ապերյան Արամ, 11-րդ դասարան
  6. Խուդոյան Գագիկ, 11-րդ դասարան
  7. Ասատրյան Մարինե, 11-րդ դասարան
  8. Տատինցյան Արևիկ, 11-րդ դասարան
  9. Մովսիսյան Յուրա, 11-րդ դասարան
  10. Սոմունջյան Գարեգին, 11-րդ դասարան
  11. Հունանյան Ռազմիկ, 11-րդ դասարան
  12. Քեշիշյան Գեղամ, 11-րդ դասարան
  13. Թովմասյան Էրիկ, 11-րդ դասարան
  14. Մայիլյան Մարիամ, 10-րդ դասարան
  15. Ստեփանյան Աննա, 10-րդ դասարան
  16. Գրիգորյան Առաքել, 10-րդ դասարան
  17. Բաբայան Մոնիկա, 10-րդ դասարան
  18. Մանջոյան Համբարձում, 9-րդ դասարան
  19. Փիլիպոսյան Գոռ, 9-րդ դասարան
  20. Աղաջանյան Կարեն, 9-րդ դասարան
  21. Հարությունյան Միլենա, 8-րդ դասարան
  22. Մելիքյան Սարգիս, 8-րդ դասարան
  23. Զատիկյան Գրիգոր, 8-րդ դասարան
  24. Ներսիսյան Մարկ, 8-րդ դասարան
  25. Մկրտչյան Անահիտ, 8-րդ դասարան
  26. Ամիրյան Դավիթ, 8-րդ դասարան
  27. Համբարձումյան Գայանե, 8-րդ դասարան
  28. Մկրտչյան Մերի, 8-րդ դասարան
  29. Մելքոնյան Արսեն, 8-րդ դասարան