• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

5-օրյա ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
26․07.2019թ.

«Իսկական ամառային բաց ճամբար Արատեսում» նախագծով ս․թ․ հուլիսի 29-ից օգոստոսի 2-ին կազմակերպել կրթահամալիրի ավագ դպրոցի 10-12-րդ դասարանների և ՀՀ այլ դպրոցների սովորողների ճամբարը Արատեսի դպրական կենտրոնում։ Այդ նպատակով.

  1. ճամփորդության ղեկավար նշանակել Ջուլի Սիմոնյանին, Նելի Փիլոյանին, օգնական՝ Անդրանիկ Դարբինյանին, խոհարար՝ Գոհար Ավետիսյանին.
  2. հաստատել ճամփորդության մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1).
  3. ղեկավարների ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության երթուղին և ծրագիրը (հավելված 2).
  4. մասնակիցների մեկնումը՝ հուլիսի 29-ին, ժամը 10.00, Սուրբ Երրոդություն եկեղեցու բակից, վերադարձը՝ օգոստոսի 2-ին, մինչև ժամը 18.00․
  5. մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Mersedes Sprinter 60 DQ 077 և 60 DA 077 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Արթուր Եղիազարյան (հեռ. 098 32 50 50) և Սամվել Սերոբյան (հեռ․ 094 72 87 27)․
  6. խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 80.000 (ութսուն հազար) դրամ կրթահամալիրի 2019թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից․
  7. հրամանին անհատապես ծանոթացնել մասնակիցներին, նրանց ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

  Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Իսաջանյան Սերժ (Կանադայից է եկել) 
  2. Հարությունյան Էմիլ (Կանադայից է եկել) 
  3. Տեր-Անանյան Ալբերտ (Կանադայից է եկել) 
  4. Հովսեփյան Ռուդոլֆ (Թիվ 132 դպրոց, 8-րդ դաս.)
  5. Հովսեփյան Էլեն (Թիվ 132 դպրոց, 5-րդ դաս.)
  6. Սիմոնյան Դավիթ (Չեխովի դպրոց, 8-րդ դաս.)
  7. Տոնոյան Միշա (Քանաքեռի միջն. դպրոցի շրջանավարտ) 
  8. Դանիելյան Դավիթ (ԱԱՈւ, խոհարարական բաժին)
  9. Տանանյան Աիդա (Հերացու դպրոց, 12-րդ դաս.) 
  10. Ղուլոյան Մարի (Երևանի Ֆրանսիական հ. 4-րդ կուրս)
  11. Բլեյան Առնոլդ
  12. Իսրայելյան Աստղիկ
  13. Բլեյան Անդրեա
  14. Աղասարյան Սարգիս (թիվ 166 դպրոց, 7-րդ դաս.)
  15. Արշակյան Նարեկ (Ավագ դպրոցի «Մուտք» ճամբար)
  16. Զաքարյան Էմիլ (12-րդ դասարան)
  17. Խաչատրյան Լուսինե (12-րդ դասարան)
  18. Իսկանյան Սարո (12-րդ դասարան) 
  19. Նավասարդյան Աննա (12-րդ դասարան)
  20. Դանիելյան Միքայել (12-րդ դասարան) 
  21. Հովհաննիսյան Նանոր (11-րդ դասարան) 
  22. Թովմասյան Էրիկ (11-րդ դասարան) 
  23. Քեշիշյան Գեղամ (11-րդ դասարան) 
  24. Ավանեսյան Մարիա (10-րդ դասարան)
  25. Մամրեյան Ալլա (10-րդ դասարան) 
  26. Ռավոյան Ալեն (8-րդ դասարան)
  27. Մելքումյան Արսեն (8-րդ դասարան) 
  28. Ստեփանյան Լևոն (6-րդ դասարան)
  29. Ստեփանյան Ալլա (2-րդ դասարան)