• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնամարզական ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
26․07.2019թ.

Ս․թ․ հուլիսի 27-29-ին կազմակերպել ուսումնամարզական ճամբարը Արատեսի դպրական կենտրոնում, Սևանի Ժայռում։ Այդ նպատակով.

  1. ճամփորդության ղեկավար նշանակել Հայկուհի Հոովհաննիսյանին, օգնականներ՝ Կարեն Ժամկոչյան, Դավիթ Գաբոյան և Օգանես Անանյան.
  2. հաստատել ճամփորդության մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1).
  3. ղեկավարների ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության երթուղին և ծրագիրը (հավելված 2).
  4. մասնակիցների մեկնումը՝ հուլիսի 27-ին, ժամը 07.00, Սուրբ Երրոդություն եկեղեցու բակից, վերադարձը՝ հուլիսի 29-ին, մինչև ժամը 20.00․
  5. մասնակիցների տեղափոխումը 28 ՍՏ 774 Ֆորդ, Միթսուբիշի Գրանդիս 29 LO 207 և Honda Fit 34 NV 696 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ`  Արսեն  Գալուլյան (հեռ. 055 77 52 56), Օգանես Անանյան (093 70 65 11), Կարեն Ժամկոչյան (հեռ 095 734428)․
  6. հրամանին անհատապես ծանոթացնել մասնակիցներին, նրանց ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն՝   Ա. Բլեյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Հայկուհի Հովհաննիսյան
  2. Կարեն Ժամկոչյան 
  3. Օգանես Անայան 
  4. Դավիթ Գաբոյան
  5. Վահագն Խաչատրյան (հ․184 դպրոց, 12-րդ դասարան)
  6. Արտաշես Գասպարյան (պոլիտեխնիկական քոլեջի ուսանող)
  7. Սամվել Հովհաննիսյան (հ․112 դպրոց, 11-րդ դասարան)
  8. Նվեր Պողոսյան (հ․89 դպրոց, 5-րդ դասարան)
  9. Դավիթ Սիմոնյան (հ․89 դպրոց, 5-րդ դասարան)
  10. Էրիկ Կարճիկյան (հ․89 դպրոց, 4-րդ դասարան)
  11. Բարսեղ Մուրադյան (հ․174 դպրոց, 2-րդ դասարան)
  12. Դավիթ Կարապետյան (հ․62 դպրոց, 6-րդ դասարան)
  13. Գոռ Կարապետյան (հ․62 դպրոց, 4-րդ դասարան)
  14. Էրիկ Թության (հ․62 դպրոց, 5-րդ դասարան)
  15. Հակոբ Պողոսյան (հ․81 դպրոց, 5-րդ դասարան)
  16. Դավիթ Սահակյան (հ․185 դպրոց, 9-րդ դասարան)
  17. Էդգար Աբգարյան («Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հյուսիսային դպրոց, 5 տարեկաններ՝ նախակրթարան)
  18. Հրաչյա Աբգարյան («Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան)
  19. Արթուր Զալինյան («Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հյուսիսային դպրոց՝ 4-րդ դասարան)
  20. Սերգեյ Մաղաքյան («Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դասարան)
  21. Սոնա Հունանյան  (Պոլիտեխնիկ, Տեղեկատվական անվտանգություն, 3-րդ կուրս)