• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
02․07․2019թ.

Ս․թ․ հուլիսի 3-5-ին Սևանի «Ժայռում» կազմակերպել ազատանցիների և սեբաստացիների համատեղ փառատոնային-ծիսական եռօրյա ճամբարը։ Այդ նպատակով՝

  1. հաստատել խմբի կազմը (հավելված).
  2. հաստատել ճամբարի կազմակերպիչների խումբը՝
  • խմբի ղեկավար՝ Սոնա Փափազյան
  • սեբաստացի սովորողների խմբի ղեկավար՝ Գրետա Բակունց․
  • Ազատանի կիրակնօրյա դպրոցի խմբի ղեկավարներ՝ Մակար քահանա Գալամդարյան, երեցկին Գոհար Գալտագազյան․
  • ճամբարում իրականացվող նախագծերի պատասխանատուներ՝ Մարինե Մկրտչյան՝ փառատոնային «Ժողովրդական օպերա», Նաիրա Հարությունյան՝ մարզական, Սոնա Փափազյան՝ հայրենագիտական, ընթերցողական, Գրետա Բակունց՝ լուսաբանման նախագծեր,
  1. Սոնա Փափազյանի ներկայացմամբ հաստատել եռօրյա ճամբարի ծրագիրը (հավելված 2)․
  2. սնունդը կազմակերպել մասնակիցների միջոցներով, գիշերակացը՝ «Ժայռ» ռազմամարզական գոտում․
  3. սեբաստացի մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Մերսեդես 60 DQ 077 մակնիշի մեքենայով, վարորդ` Արթուր Եղիազարյան (հեռ․ 098 32 50 50)․
  4. նկատի ունենալ, որ ազատանցի մասնակիցները Ազատան-Ժայռ-Ազատան տեղափոխումը կազմակերպում են սեփական միջոցներով.
  5. մեկնումը՝ հուլիսի 3-ին՝ ժամը 09։00, Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակից, վերադարձը՝ հուլիսի 5-ին, մինչև ժամը 20։00։

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1

Մասնակիցների ցուցակ
Սեբաստացի մասնակիցներ՝

  1. Սոնա Փափազյան - համակարգող
  2. Վարագ Տումանեան - 5-րդ դասարան
  3. Սարգիս Սարգսյան - 5-րդ դասարան
  4. Հրանդ Ղազարյան - 5-րդ դասարան
  5. Մարիանա Գրիգորյան - 5-րդ դասարան
  6. Ալեքսանդրա Այվազյան - 5-րդ դասարան
  7. Վռամ Միրզոյան - 5-րդ դասարան
  8. Մկրտիչ Համբարձումյան - 5-րդ դասարան
  9. Վանէ Տումանեան - 1-ին դասարան
  10. Նայիրի Տումանեան - սեբաստացի ծնող
  11. Արամ Խաչատրյան - 4-րդ դասարան
  12. Արգիշտի Խաչատրյան - 2-րդ դասարան
  13. Արտյոմ Խաչատրյան - սեբաստացի ծնող
  14. Սոնա Շահսուվարյան - 6-րդ դասարան
  15. Իռեն Ջանիկյան - 6-րդ դասարան
  16. Անիտա Գրիգորյան - 6-րդ դասարան
  17. Անահիտ Թովմասյան - 6-րդ դասարան
  18. Շուշան Կարապետյան - 6-րդ դասարան
  19. Գրետա Բակունց - դասավանդող
  20. Մարինե Մկրտչյան - դասավանդող
  21. Նաիրա Հարթյունյան - դասավանդող

Ազատան համայնքի կիրակնօրյա դպրոցի մասնակիցներ՝

  1. Տեր Մակար քահանա Գալամդարյան
  2. Գոհար Գալտագազյան - երեցկին
  3. Բահրիկյան Լենա – 13 տարեկան, 7-րդ դասարան
  4. Խզեյան Գրիգոր – 14 տարեկան, 8-րդ դասարան
  5. Մոսոյան Հովհաննես - 13 տարեկան, 8-րդ դասարան
  6. Մահտեսյան Պարգև - 15 տարեկան, 10-րդ դասարան
  7. Ալիխանյան Շուշանիկ 13 տարեկան, 7-րդ դասարան
  8. Պետիկյան Արման 14 տարեկան, 8-րդ դասարան
  9. Պետիկյան Վարդուհի 12 տարեկան, 7-րդ դասարան
  10. Սահակյան Շուշանիկ 19 տարեկան
  11. Սահակյան Հասմիկ 15 տարեկան, 10-րդ դասարան
  12. Սահակյան Նարե 17 տարեկան, 11-րդ դասարան
  13. Մուրազյան Արեգ 15 տարեկան, 10-րդ դասարան
  14. Բերնեցյան Անահիտ 13 տարեկան, 8-րդ դասարան