• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
25․06․2019թ.

Ս․թ․ հունիսի 26-28-ին կազմակերպել կրթահամալիրի Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի 2-5-րդ դասարանի սովորողների եռօրյա ճամբարը Արատեսի դպրական կենտրոնում։ Այդ նպատակով՝

  1. հաստատել խմբի կազմը (հավելված 1).
  2. խմբի ղեկավար նշանակել Անի Մելոյանին, Կարինե Մամիկոնյանին, Աննա Ֆրանգյանին, Տաթև Աթոյանին, Անժելա Բլեյանին, Մարինե Մխիթարյանին և Մենուա Հարությունյանին․
  3. հաստատել եռօրյա ճամբարի աշխատակարգը (հավելված 2)․
  4. սնունդը և ճանապարհածախսը կազմակերպել մասնակիցների միջոցներով․
  5. մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Մերսեդես սպրիներ 60 DZ 077 և 19 AS 999 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Արմեն Կարապետյան (հեռ. 099 55 31 89) և Միսակ Կարապետյան (հեռ. 093 41 85 96) ․
  6. մեկնումը՝ հունիսի 26-ին՝ ժամը 09։00, Հյուսիսային դպրոցի բակից, Երևան-Զանգակատուն-Եղեգիս–Արատես երթուղով. վերադարձը՝ հունիսի 28-ին, մինչև ժամը 18։00, Արատես-Վարդենյաց լեռնանցք-Սևան-Երևան երթուղով։

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1

  1. Նիկոլ Մելքոնյան, Հյուսիսային դպրոցի 6 տարեկանների խումբ
  2. Մհեր Պետրոսյան, Հյուսիսային դպրոցի 2-րդ դասարան
  3. Ակսել Մելքոնյան, Հյուսիսային դպրոցի 2-րդ դասարան
  4. Ալեք Մելքոնյան, Հյուսիսային դպրոցի 2-րդ դասարան
  5. Դավիթ Հաբո, Հյուսիսային դպրոցի 2-րդ դասարան
  6. Նիկա Ասատրյան, Հյուսիսային դպրոցի 2-րդ դասարան
  7. Ալեն Պռոշյան, Հյուսիսային դպրոցի 2-րդ դասարան
  8. Արեգ Հարությունյան, Հյուսիսային դպրոցի 2-րդ դասարան
  9. Արթուր Զալինյան, Հյուսիսային դպրոցի 3-րդ դասարան
  10. Սամվել Աբգարյան, Հյուսիսային դպրոցի 3-րդ դասարան
  11. Անդրանիկ Հաբո, Հյուսիսային դպրոցի 3-րդ դասարան
  12. Դանիել Հովսեփյան, Հյուսիսային դպրոցի 3-րդ դասարան
  13. Ռաֆայել Խեչոյան, Հյուսիսային դպրոցի 3-րդ դասարան
  14. Կատրին Մկրտչյան, Հյուսիսային դպրոցի 3-րդ դասարան
  15. Կարեն Վարդանյան, Հյուսիսային դպրոցի 4-րդ դասարան
  16. Սարգիս Մարտիրոսյան, Հյուսիսային դպրոցի 4-րդ դասարան
  17. Սոնա Սարգսյան, Հյուսիսային դպրոցի 5-րդ դասարան
  18. Սաթեն Խեչոյան, Հյուսիսային դպրոցի 5-րդ դասարան
  19. Էլիս Խեչոյան, Հյուսիսային դպրոցի 5-րդ դասարան
  20. Անի Հարությունյան, Հյուսիսային դպրոցի 5-րդ դասարան
  21. Յանա Գրիգորյան, Հյուսիսային դպրոցի 5-րդ դասարան
  22. Լիլի Գիրագոսյան, Հյուսիսային դպրոցի 5-րդ դասարան
  23. Բագրատ Սադոյան, Հյուսիսային դպրոցի 5-րդ դասարան