• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
06․12.2018թ.

Հիմք ընդունելով Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի ղեկավար Քնարիկ Ներսիսյանի հայտը, ս.թ. դեկտեմբերի 7-ին, ժամը 11.00-13.30, Հյուսիսային դպրոցի բակից թույլատրել կազմակերպել 1-3-րդ դասարանի սովորողների (129 մասնակից) ուսումնական ճամփորդությունը  Հենրիկ Մալյանի անվան կինոդերասանի թատրոն։ Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Մարի Միքայելյանին, Ֆենյա Արսենյանին, Կարինե Մամիկոնյանին, Սուսաննա Պետրոսյանին, Մանուշակ Աբրահամյանին, Սիդոնյա Վիրաբյանին, Կարինե Խառատյանին, Նարինե Պողոսյանին, Մարինե Մխիթարյանին և Շողիկ Զեյնալյանին: Ճամփորդությունը կազմակերպել Mersedes Sprinter 35 MA 637, 67 QQ 667, 35 QP 464, 60 DZ 077, FORD TRANSIT 10 SO 908 և 10 UO 908 պետհամարանիշի մեքենաներով, վարորդ՝ Գեղամ Հովհաննիսյան (հեռ. 095 48 28 96), Մանվել Վիրաբյան (հեռ. 094 72 94 96), Արամ Հարությունյան (հեռ. 077 74 76 55), Միսակ Կարապետյան (հեռ.` 095 06 06 49), Յուրա Հարությունյան (հեռ. 093 62 80 44) և Հայկ Բարխուդարյան (հեռ. 094 20 25 36)։

Մասնակիցների ցուցակ

3-1 դասարան

  1. Եդիգարյան Վիկտորիա
  2. Պետրոսյան Լառա
  3. Կարապետյան Հարութ
  4. Խաչատրյան Լուիզա
  5. Կարագուլյան Սերո
  6. Կարագուլյան Սարո
  7. Մարգարեան Աննամարիա
  8. Մարգարեան Ատրինէ
  9. Տիգրանյան Գեղամ
  10. Շարբել Անտոնի Ալ Բըշռռաուի
  11. Մնացականյան Դավիթ
  12. Հոխիկյան Մուշեղ
  13. Տագեսյան Նատալի
  14. Կարապետյան Հենրիկ
  15. Մովսիսյան Նատալի
  16. Սահակյան Մագա
  17. Կարապետյան Ելենա
  18. Օհանյան Էրիկ
  19. Արզումանյան Տաթև
  20. Մովսիսյան Ռոզա
  21. Ղումաշյան Էդգար
  22. Հակոբյան Գագիկ
  23. Մկրտչյան Արտավազդ

3-2 դասարան

  1. Ասլանյան Կարեն
  2. Մարկոսյան Դանիել
  3. Այդինյան Հրանտ
  4. Երեմյան Անահիտ
  5. Փանոսյան Աշոտ
  6. Հակոբյան Արամ
  7. Գասպարյան Արտաշես
  8. Զալինյան Արթուր
  9. Խեչոյան Ռաֆայել
  10. Ղարիբյան Կատրին
  11. Սուբկուկյան Սառա
  12. Հաբո Անդրանիկ
  13. Մայիլյան Իսահակ
  14. Բաբայան Տիգրան
  15. Աբգարյան Սամվել
  16. Հովսեփյան Դանիել
  17. Բալյան Եվա
  18. Բալյան Մարիա
  19. Հարությունյան Ալեն
  20. Բադալյան Հայկ

2-1 դասարան

  1. Աբրահամյան Դավիթ
  2. Ավետիսյան Դանիել
  3. Այվազյան Հայկ
  4. Գևորգյան Ալեքսանդր
  5. Գրիգորյան Տիգրան
  6. Դավթյան Հովհաննես
  7. Հակոբյան Դավիթ
  8. Կարապետյան Միլենա
  9. Կիրակոսյան Տարոն
  10. Մելքոնյան Նարե
  11. Մուրադյան Նռանե
  12. Մուրադյան Էյվա
  13. Մուրադյան Խաչատուր
  14. Խալաթյան Արփի
  15. Տոնոյան Արեգ
  16. Պապյան Եվա
  17. Մազակյան Գարեն
  18. Մելիքյան Գարիկ
  19. Մինասյան Հրանտ
  20. Պողոսյան Դավիթ

1-1 դասարան

  1. Ալեքյան Նարեկ
  2. Այվազյան Վիկտորյա
  3. Գասպարյան Նարե
  4. Գասպարյան Մարի
  5. Գասպարյան Ռաֆայել
  6. Գրիգորյան Գևորգ
  7. Գրիգորյան Էլլա
  8. Թովմասյան Արամ
  9. Թովմասյան Ենոք
  10. Հակոբյան Ալեն
  11. Հակոբյան Վարդան
  12. Հարությունյան Արեն
  13. Հարությունյան Հայկ
  14. Հարությունովա Մարիա
  15. Հովհաննիսյան Հարություն
  16. Կիրակոսյան Ալեքսանդր
  17. Մանգասարյան Սիլվի
  18. Մանուկյան Նարե
  19. Մովսիսյան Լուսինե
  20. Մուրադյան Էլիզա
  21. Սողոմոնյան Լիա
  22. Սողոյան Արեգ
  23. Փերիխանյան Դանիել

1-2 դասարան

  1. Ավագյան Մարի
  2. Բադալյան Արմեն
  3. Դիլանյան Մարի
  4. Երեմյան Կարինե
  5. Թումասյան Քրիստինե
  6. Խադիշյան Մարի
  7. Խաչատրյան Էրիկ
  8. Կարապետյան Յանա
  9. Հայրապետյան Արտավազդ
  10. Հովհաննիսյան Մանան
  11. Հայրապետյան Գևորգ
  12. Ղազանչյան Տիգրան
  13. Մկրտչյան Մոնիկա
  14. Չիլինգարյան Ալինա
  15. Օհանյան Արման
  16. Քոչարյան Լինա
  17. Թանգամյան Արևիկ
  18. Գրիգորյան Աննա
  19. Մազակյան Մարիա
  20. Սարգսյան Ֆիլիպ
  21. Զաղթէրեան Ռիչարդ
  22. Հակոբյան Նարեկ

2.2 դասարան

  1. Ադամյան Անգելինա
  2. Աղամալյան Սերգեյ
  3. Ասատրյան Նիկա
  4. Ավետիսյան Պարգև, ուղեկցող՝ Վանուհի Անդրեասյան
  5. Գասպարյան Գեղամ
  6. Գևորգյան Նանե
  7. Հաբո Դավիթ
  8. Հարությունյան Արեգ
  9. Մուրադյան Սոֆի
  10. Գրիգորյան Մարկ
  11. Մելքոնյան Ալեք
  12. Մելքոնյան Ակսել
  13. Սահակյան Նանե
  14. Սահակյան Մարիա
  15. Տեր-Մովսիսյան Ալեքս
  16. Պետրոսյան Մհեր
  17. Պետրոսյան Գոռ
  18. Պռոշյան Ալեն
  19. Ֆրանգյան Արինա
  20. Դավիթ Դանիելյան
  21. Նալբանդյան Գեորգի

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան