«Ժանգոտ դդում» այլընտրանքային 3-րդ մեդիափառատոնի մասնակիցներ
- Կայ Խաչատրյան, երաժիշտ-Վիդեոպերֆորմանս, 15:00
- Դիանա Հակոբյան, վիդեոարտիստ-«Խաղ» 01:07, արտամրցութային
- Դիմա Սարկիսով, ռազմական ինքնաթիռների ինժեներ, «Ավտոլվացման կետ» 01:40 արտամրցութային
- Լիանա Սարիբեկյան 11-1 դաս.«Արև» 03:50, մրցութային
- Marina Grin, մարքեթինգի բաժնի մասնագետ «Միստիկ գիշեր», 04:40, մրցութային
- Սուսաննա Ամուջանյան, օպերատոր, «Անվերնագիր», 04:30 արտամրցութային
- Սյուզի Սարգսյան, կինո-ֆոտոդպրոց, «Սիրային պատմություն», 03:00, մրցութային
- Ինա Բաբայան քոլեջ, ֆոտոշարք «Քաղաք» 04:00, մրցութային
- Արթուր Համբարձումյան,Սոնա Աբգարյան, Մելս Սողոյան, Ժակ Շաո, Աշոտ Ավետիսյան, Սուրեն Թորոսյան, Բագրատ Այվազյան-«Նկարիչները» 05:20, արտամրցութային
- Մանան Թորոսյան, քանդակագործ, «Փափուկ խաղալիք», մրցութային
- Օկեան, լուսանկարիչ, ֆոտոպատմություն «Վերջին անգամ», «Օկեանիյա», 03:00, մրցութային
- Լուսինե Վայաչյան, գրող-ակտիվիստ, լրագորղ, «Լուսինե Վայաչյան», 02:00, արտամրցութային
- Գոհար Տեր-Հակոբյան թիվ 88 դպրոց, «Ապակե սեր», 03:30, մրցութային
- Կարինե Բաբուջյան, դասավանդող, Նկուղաստվերաթատրոն, 03:30, մրցութային
- Սուրեն Թորոսյան 10-2 դաս., «Վազք», «Parkour», 01:20, 03:20 մրցութային
- Աշոտ Ավետիսյան 11-1 դաս., «Սևստվերներ», 01:40, մրցութային
- Միկա Վաթինյան, ռեժիսոր, «Թող ու գնա», 04:00, մրցութային
- Բագրատ Այվազյան 10-2 դաս., 01:50, «Ադոբ Պրեմիեր էլեմենթս 2»
- Լիլիթ Արշակյան, արվեստագետ
- Արթուր Համբարձումյան 10-2 դաս., «Տանիք», մրցութային
- Մելս Սողոյան 11-1 դաս., «Պանկ Մելս», 02:50 արտամրցութային
- Գայանե Ավետյան քոլեջ, «Քաղցր երազներ», 03:00, մրցութային
- Արմեն Չատինյան քոլեջ, «Տոնածառի անատոմիա», 03:00, մրցութային
- Արտյոմ Բոյաջյան, հատուկ մանկավարժ, «Կիլլեր», 04:00, «Սեր» 06:20, մրցութային
- Լուսինե Պետրոսյան, ՏՀՏ մասնագետ, «3 խոզուկներ», 02:50, մրցութային
- Անժելա Պողոսյան 11-1 դաս., «Նախաճաշ», 01:10, մրցութային
- Փափազյան Վիկտորյա, Անահիտ Նազարյան, ղեկավար` Ելենա Սարգսյան, «Հակադրություն», 03:20, մրցութային
- Միշա Ավդալյան 11-2 դաս. «Աննա», 03:20, մրցութային
- Կարինե Մացակյան, Սոնա Աբգարյան, արվեստագետներ, «Ամեն օր, ամեն տեղ», 11:00, արտամրցութային
- Սյուզի Մարգարյան, մանկավարժ-հոգեբան, «Չինական սեր», 04:11, մրցութային
- Հայկ Պարոնյան, հակաօդային պաշտպանության ինժեներ, «87», 01:36, արտամրցութային
- Լիլիթ Բաբայան և 2 դաս.-«Ռոքը կրթահամալիրում», 03:40, մրցութային
- Լուսինե Մանուկյան և 6 դաս.-«Ժանգոտ ռոք», 01:40, մրցութային
- Մարկոսյան Վիկա, Հարությունյան Էլեոնոր, Ղարիբյան Վահե 8 դաս.
- Էմիլ Սիլանյան, Նանա Գրիգորյան 8-3 դաս.
- Նարե Հովհաննիսյան, նկարիչ, «Ով կուզի հիվանդ պահել», 11:40, մրցութային
- Լուսինե Սարգսյան, Ստելլա Մնացականյան 7-րդ դաս., 01:00
- Գոռ Ենգոյան, արվեստագետ, «Ինտերվյու», արտամրցութային
- Ժանիետա Ջեյրանյան, Էլեն Պետրոսյան, Էլեն Պարսամյան,Գայանե Հարությունյան 10-4 դաս. «My shopping», 07:50, մրցութային
- Վահե Այվազյան 7 դաս. «2», 02:15, մրցութային
- Վլադիմիր Արշակյան 11-2 դաս., «Փախուստ օսվենցիմից», 01:23, մրցութային
- Մարինե Մկրտչյան, դասավանդող, «Մեծ երաժիշտը», 01:40, մրցութային
- Աշոտ Փաշինյան, Անուշ Ավետիսյան, «Գրիչ», Աշոտ և Մարիամ Փաշինյաններ և Լևոն Մկրտչյան «Skateboarding», մրցութային
- Նելլի Թովմասյան և 3 դաս. «Մկների ժողովը», 03:40, մրցութային
- Կարեն Օհանյան, արվեստագետ, մրցութային
- Նունե Մովսիսյան և 8-3 դաս. «Կոմիտաս անտիվիրուս», մրցութային
- Մարիամ Միրզոյան,Լիանա Ամիրխանյան,Անի Խաչատրյան 8-4 դաս.«LMA», մրցութային
Մասնակիցների հայտերը շարունակվում են ընդունվել:
Մեդիաֆիլմերը կտեղադրվեն կայքում սկսած հունիսի 15-ից:
Ինա Բաբայան