ՀՐԱՄԱՆ N 17
23.01.2017թ.
Ս.թ. հունվարի 23-27-ին կրթահամալիրում հանրակրթական բաց ստուգատեսներին մասնակցող Գավառի և Վանաձորի ուսուցիչների և սովորողների խմբերին պատշաճ ընդունելու համար.
Կրթահամալիրի տնօրեն` Ա. Բլեյան
Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակներ
ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց
Ժամանում - 25.01.2017թ., ժամը՝ 11:00 Մեկնում - 27.01.2017թ., ժամը՝ 16:00
1. Վարդանյան Քնարիկ - ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
2. Ասլոյան Վահե - ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
3. Գորգինյան Վանիկ - ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
4. Նալբանդյան Վալերիկ - ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
5. Հովհաննիսյան Վալերի - ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
6. Անանյան Սերգեյ - Դպրատուն ուսումնական կենտրոն
7. Ամիրբեկյան Էդուարդ - ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 11-րդ դասարան
Ղեկավար՝ Արաքսյա Բալյան
Ընդունելության պատասխանատու՝
Հասմիկ Նալբանդյան, Արման Երանոսյան և
10-րդ դասարանի ֆիզիկայի ընտրությամբ խումբ
Վանաձորի պոլիտեխնիկական քոլեջի ինժեներական լաբորատորիա
Ժամանում - 25.01.2017թ., ժամը՝ 11:00 Մեկնում - 27.01.2017թ., ժամը՝ 16:00
1. Խաչատրյան Տիգրան Կարենի - Վանաձորի թիվ 1 հիմնական դպրոց, 8-րդ դասարան
2. Ոսկանյան Արման Արկադիի - Վանաձորի թիվ 18 միջնակարգ դպրոց, 8-րդ դասարան
3. Վարոսյան Արգիշտի Ռուդիկի - Վանաձորի Էվրիկա դպրոց, 10-րդ դասարան
4. Ավետիսյան Գարիկ Վլադի - Վանաձորի թիվ 9 հիմնական դպրոց, 4-րդ դասարան
Ղեկավար՝ Արեն Խաչատրյան
Ընդունելության պատասխանատու՝
Հասմիկ Նալբանդյան, Արման Երանոսյան և
10-րդ դասարանի ֆիզիկայի ընտրությամբ խումբ
Վանաձորի ռոբոտաշինության խմբակ
Ժամանում - 25.01.2017թ., ժամը՝ 11:00
Մեկնում - 27.01.2017թ., ժամը՝ 16:00
1. Գրիգորյան Էրիկ , Վանաձորի 24 դպրոցի 9-րդ դաս․
2. Մարտիրոսյան Հովիկ, Վանաձորի 25 դպրոցի 6-րդ դաս․
3. Պողոսյան Ռոստոմ , Լոռու մարզի բնագիտական առարկաների հատուկ "Էվրիկա " դպրոցի 11-րդ դաս․
4. Առաքելյան Արամ , Լոռու մարզի բնագիտական առարկաների հատուկ "Էվրիկա " դպրոցի 11-րդ դաս․
5. Չիլինգարյան Արտաշես - Վանաձորի 24-րդ դպրոցի 9-րդ դաս․
6. Վարդումյան Աննա - Վանաձորի 5-րդ դպրոց 10-րդ դաս
Ղեկավար՝ Արմինե Մնացականյան
Ընդունելության պատասխանատու՝
Հասմիկ Նալբանդյան, Արման Երանոսյան և
10-րդ դասարանի ֆիզիկայի ընտրությամբ խումբ
Գավառի ռոբոտաշինության խմբակ
Ժամանում - 26.01.2017թ., ժամը՝ 11:00-ին
Մեկնում - 27.01.2017թ., ժամը՝ 16:00-ին
1. Հարությունյան Մացակ
2. Խաչատրյան Անի
3. Բադալյան Լիդա
4. Բադալյան Գառնիկ
5. Մանուկյան Սամվել
Ղեկավար՝ Հերմինե Ալեքսանյան
Ընդունելության պատասխանատու՝
Հասմիկ Նալբանդյան, Արման Երանոսյան և
10-րդ դասարանի ֆիզիկայի ընտրությամբ խումբ
Հավելված 2
Հյուրերի ընդունելության ծրագիր
Հունվարի 25
11.00 - 12.00 Վանաձորի հյուրերի ընդունում Մայր դպրոցում
12.00 - 12.30 Շրջայց Մայր դպրոցում
12.30 - 14.00 ճամբարային նախագծերի, ստուգատեսների մասնակցություն
14.00 - 15.00 ուսումնական պարապմունք՝ 3D տպիչի աշխատանքը. պատասխանատու՝ Գնել Հարությունյան.
15.00 - 15.30 տեղավորում Հարավային դպրոց-պարտեզում, ճաշ
15.30 - 17.00 սահնակախաղ
17.00-ից հանգիստ, ստուգատեսի պատրաստում, լուսաբանումներ
19.00 ընթրիք Հարավային դպրոց-պարտեզում
Հունվարի 26
8.15 - 8.45 նախաճաշ Հարավային դպրոց-պարտեզում
9.00 - 9.30 առավոտյան ընդհանուր պարապմունք Մայր դպրոցում
9.30 - 10.15 պարուսուցում
10.20 - 11.00 նախագծային աշխատանք բնագիտության լաբորտորիայում
11.00 Գավառի հյուրերի ժամանում, տեղավորում Դպրոց-պարտեզի կացարանում
11.00 - 12.30 վարպետության դաս «Թեքնոլոջի անդ սայնս դայնամիքս»
12.30 - 13.30 ճաշ Մայր դպրոցում
13.30 - 14.30 մարզական պարապմունք
15.00-ից Հարավային դպրոց պարտեզում
• ստուգատեսային հայտերի, նյութերի ուսումնասիրում
• ստուգատեսային համատեղ նյութերի ստեղծում
19.00 - 19.30 ընթրիք Հարավային դպրոց-պարտեզում
Հունվարի 27
8.15 - 8.45 նախաճաշ Հարավային դպրոց-պարտեզում
9.00 - 9.30 առավոտյան ընդհանուր պարապմունք Մայր դպրոցում
9.30 - 10.15 պարուսուցում
10.20 - 11.30 նախագծային աշխատանք բնագիտության լաբորտորիայում
11.30 - 12.00 մարմնամարզական ստուգատես. սահնակ, դահուկ
12.00 - 12.30 նախապատրաստում կրթական ցուցադրությանը
12.30 - 14.00 Կրթական ցուցադրության բացում կրթահամալիրի բնագիտության տեխնիկայի ուսումնական կենտրոնի սրահում։ Սովորողների և դասավանդողների ստեղծած ուսումնական նյութեր, փորձեր, սարքեր, նախագծեր, ծրագրեր
14.15 - 15.00 Մեդիաուրբաթ համերգ
15.00 - 15.30 ճաշ մայր դպրոցում
15.30 մեկնում