• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Շրջանավարտների ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
03.06.2021թ.

«Ցտեսություն-Ցնծություն» նախագծով կրթահամալիրի ավագ դպրոցի 12-րդ դասարանցիների եռօրյա հայրենագիտական ճամբարը ս․ թ․ հունիսի 4-6-ին Ստեփանավանում կազմակերպելու նպատակով.

  • հաստատել ճամբարի մասնակից սովորողների ցուցակը (հավելված 1).
  • խմբի ղեկավար նշանակել Իրինա Ապոյանին, Լիլիթ Յախինյանին, օգնական՝ Հասմիկ Ղազարյանին, Էմանուել Ագջոյանին․
  • ղեկավարների ներկայացմամբ հաստատել ճամբարի ծրագիրը (հավելված 2).
  • խմբի մեկնումը` հունիսի 4-ին՝ ժամը 11:00, Մայր դպրոցի բակից,  Երևան – Ապարան – Ամրակից - Վարդաբլուրի լճեր - Ստեփանավան երթուղով, վերադարձը՝ հունիսի 6-ին՝ ժամը 19:00, Ստեփանավան - Վանաձոր – Լերմոտնովո – Ֆիալետովո – Դիլիջան - Սևան երթուղով.
  • Սնունդը և ճանապարհածախսը՝ ծնողների միջոցներով, գիշերակացը՝ Դիլիջանում, Սայաթ Նովա 66 հասցեում գտնվող հյուրատանը․
  • մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Մերսեդես Սպրինտեր  60 CO 077 և 79 QQ 799 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Վարդան Սահակյան (հեռ․՝ 099 33 90 09) և Գագիկ Հակոբյան (հեռ.` 094 75 36 02)․
  • խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 90․000 (իննսուն հազար) դրամ կրթահամալիրի 2021թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից․
  • Արծվիկ Մանուկյանին՝ խմբին ապահովել առաջին բուժօգնության արկղով.
  • հրամանին անհատապես ծանոթացնել մեկնող սովորողների ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ս. Մարկոսյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Մարիամ Ժամկոչյան
  2. Նարեկ Խաչատրյան
  3. Մարինե Գալստյան
  4. Անի Դավիդյան
  5. Մերի Ասլանյան
  6. Շուշան Պետրոսյան
  7. Աննա Հովհաննիսյան
  8. Մանե Բարսեղյան
  9. Մարինե Իշխանյան
  10. Տիգրան Սերոբյան
  11. Հակոբ Բասկովչյան
  12. Անիչկա Միքայելյան
  13. Վերա Նարիմանյան
  14. Քրիստինե Մեսրոպյան
  15. Անի Մելիքյան
  16. Ալեն Ավետիսյան
  17. Անի Գևորգյան
  18. Արման Մադոյան
  19. Արևիկ Տատինցյան
  20. Պատրիկ Ղազանչեան
  21. Գևորգ Խաչատրյան
  22. Մարինե Ղանդիլյան
  23. Աշոտ Դավիթավյան
  24. Հարություն Ասատրյան
  25. Հովհաննես Հակոբյան
  26. Մելիք Սերոբյան
  27. Մանե Գյոզալյան
  28. Մանե Ժամհարյան
  29. Էրիկ Թովմասյան
  30. Նազելի Տեր-Պետրոսայն
  31. Աննա Ղազարյան
  32. Ստեփան Ղազարյան
  33. Ինգա Բաբայան
  34. Ասատրյան Մարինե
  35. Աննա Սարգսյան
  36. Քեշիշյան Գեղամ