• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Շրջանավարտների ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
03.06.2021թ.

«Ցտեսություն-Ցնծություն» նախագծով կրթահամալիրի ավագ դպրոցի 12-րդ դասարանցիների եռօրյա հայրենագիտական ճամբարը ս․ թ․ հունիսի 4-6-ին Ալավերդիում կազմակերպելու նպատակով.

  • հաստատել ճամբարի մասնակից սովորողների ցուցակը (հավելված 1).
  • խմբի ղեկավար նշանակել Լուսինե Սարգսյանին, Սամվել Թամազյանին, օգնական՝ Հասմիկ Գրիգորյանին․
  • ղեկավարների ներկայացմամբ հաստատել ճամբարի ծրագիրը (հավելված 2).
  • խմբի մեկնումը` հունիսի 4-ին՝ ժամը 11:00, Մայր դպրոցի բակից,  Երևան – Ապարան – Սպիտակ – Ամրակից – Վարդաբլուր – Կուրթան – Օձուն – Ալավերդի երթուղով, վերադարձը՝ հունիսի 6-ին՝ ժամը 19:00, Ալավերդի - Վանաձոր – Սպիտակ – Ապարան - Երևան երթուղով.
  • Սնունդը և ճանապարհածախսը՝ ծնողների միջոցներով, գիշերակացը՝ Ալավերդիում, Old City հյուրատանը․
  • մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Մերսեդես Սպրինտեր  60 OC 077 և 60 LF 077 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Վահան Վարդանյան (հեռ․ 094 16 51 41) և Սահակ Եբրիյան (հեռ․ 098 74 74 24)․
  • խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 90․000 (իննսուն հազար) դրամ կրթահամալիրի 2021թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից․
  • Արծվիկ Մանուկյանին՝ խմբին ապահովել առաջին բուժօգնության արկղով.
  • հրամանին անհատապես ծանոթացնել մեկնող սովորողների ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ս. Մարկոսյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Սմբատ Պողոսյան 12-րդ դասարան
  2. Արսեն Խաչատրյան 12-րդ դասարան
  3. Արմեն Աթանյան 12-րդ դասարան
  4. Գագիկ Մադոյան 12-րդ դասարան
  5. Գագիկ Խուդոյան 12-րդ դասարան
  6. Լևոն Սահակյան 12-րդ դասարան
  7. Աշոտ Աղաջանյան 12-րդ դասարան
  8. Նանոր Հովհաննիսյան 12-րդ դասարան
  9. Հայկ Գիլոյան 12-րդ դասարան
  10. Հայկ Թելունց 12-րդ դասարան
  11. Մարինե Մանուկյան 12-րդ դասարան
  12. Հարութ Մնացականյան 12-րդ դասարան
  13. Ռաիսա Խաչատուրովա 12-րդ դասարան
  14. Անգելինա Արզումանյան 12-րդ դասարան
  15. Եվա Բերբերյան 12-րդ դասարան
  16. Անուշ Թադևոսյան 12-րդ դասարան
  17. Սոֆի Առաքելյան 12-րդ դասարան
  18. Մանե Թոռունյան 12-րդ դասարան
  19. Աննա Ստեփանյան 12-րդ դասարան
  20. Միլենա Թորոսյան 12-րդ դասարան
  21. Ռազմիկ Հունանյան  12-րդ դասարան
  22. Լիլիթ Գաբրիելյան 12-րդ դասարան
  23. Ալլա Բարսեղյան 12-րդ դասարան
  24. Ալինա Ալախվերդյան 12-րդ դասարան
  25. Միլենա Մարկոսյան 12-րդ դասարան
  26. Պարույր Հակոբյան 12-րդ դասարան
  27. Մարինա Սահակյան 11-րդ դասարան
  28. Գոռ Փիլիպոսյան 10-րդ դասարան
  29. Վահե Հովհաննիսյան 10-րդ դասարան