2015-2016 ուսումնական տարվա ուսումնական օրացույցի հավելված
Փետրվարի 8-մարտի 13՝ «Կարդում ենք», Մայրենի լեզվի օրեր
Մարտի 1՝
12.00 - Շախմատի մրցաշար Հիմնական դպրոցում
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.15 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 2՝ մանկավարժական աշխատողների ամենշաբաթյա սեմինարներ
Մարտի 3՝
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.15 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 4-ապրիլի 11՝ «Ձոն» ստուգատես
Մարտի 4՝
12.00 - Շախմատի մրցաշար Դպրոց-պարտեզում
15.15 - Մեդիաուրբաթ-ընդհանուր պարապմունք. Հանրակրթական Դիջիթեք, բնագիտա-տեխնիկական ստեղծագործության, մարմնամարզական ստուգատեսների մրցանակների հրապարակում. «Ձոն» ստուգատեսի մեկնարկ
14.20 - Աստվածաշնչի ընթերցում Արաքս Պողոսյանի հետ, Մայր դպրոց, Ղազարյան Հասմիկի կաբինետ
19.00 - ֆլեշմոբ բնագիտությունից
Մարտի 8՝ Կանանց տոն
Մարտի 9՝
12.00 - Շախմատի մրցաշար Գեղարվեստի դպրոցում
15.15 - մանկավարժական աշխատողների ամենշաբաթյա սեմինարներ
Մարտի 10՝
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.15 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 11՝
15.15 - Մեդիաուրբաթ-ընդհանուր պարապմունք
14.00 - «Ընթերցում ենք Կտակարան քահանայի հետ», Սուրբ Երրորդություն
14.20 - Աստվածաշնչի ընթերցում Արաքս Պողոսյանի հետ, Մայր դպրոց, Ղազարյան Հասմիկի կաբինետ
19.00 - Ֆլեշմոբ հայերենից
Մարտի 12՝
12.00 - Շախմատի մրցաշար Նոր դպրոցում
14.30 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 13՝ Երթ Չարենցի քաղաքում. ծնունդդ շնորհավոր, Չարենց
Մարտի 14՝
12.00 - Շախմատի մրցաշար Նոր դպրոցում
14.00 - «Ընթերցում ենք Կտակարան քահանայի հետ», Սուրբ Երրորդություն
14.30 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 15՝
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.30 – մասնաժողով
ֆլեշմոբ պատմությունից
Մարտի 16՝ մանկավարժական աշխատողների ամենշաբաթյա սեմինարներ
Մարտի 17՝
«Կենգուրու» մաթեմատիկական մրցույթ
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.15 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 18՝
12.00 - Շախմատի մրցաշարի եզրափակիչ փուլը Մեդիակենտրոնում
13.00 - «Ընթերցում ենք Կտակարան քահանայի հետ», Սուրբ Երրորդություն
15.15 - Մեդիաուրբաթ-ռոք համերգ Գեղարվեստի տանքիքում. «Կարդում ենք», «Մայրենի լեզվի օրեր» հանրակրթական ստուգատեսների ամփոփում, «Տիգրան Հայրապետյանի օրեր» ստուգատեսի մեկնարկ
14.20 - Աստվածաշնչի ընթերցում Արաքս Պողոսյանի հետ, Մայր դպրոց, Ղազարյան Հասմիկի կաբինետ
19.00 - ֆլեշմոբ օտար լեզվից
Մարտի 18-ապրիլի 1՝ «Տիգրան Հայրապետյան օրեր» հասարակագիտական ստուգատես
Մարտի 21-26՝
Նախագծային ուսուցման ստուգատես
Ավագ շաբաթ
մանկավարժական աշխատողների գարնանային դպրոց
մանկավարժական աշխատողների հանրապետական առաջին ամենամյա մարզական խաղեր
Մարտի 21՝
14.00 - վարչական խորհրդի նիստ
14.30 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 22՝
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.15 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի համերգը Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու դահլիճում
Մարտի 23՝
մանկավարժական աշխատողների շուրջտարյա դպրոցի պարապմունքներ
Մարտի 24՝
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.15 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք
Մարտի 25՝
13.30 - «Մեծ լվացք» ինստալացիայի ցուցադրություն Գեղարվեստի ցուցասրահում, թատերական ներկայացում տանիքում
19.00 - շախմատի ֆլեշմոբ
Մարտի 28-ապրիլի 2՝ ռազմա-մարզական մանկա-պատանեկան ամենամյա գարնանային խաղեր
Մարտի 27` Սուրբ Հարության տոն ընտանիքներում
Մարտի 29
Ռազմա-մարզական մանկա-պատանեկան ամենամյա գարնանային խաղերի մեկնարկ
15:00 - շախմատային 4-րդ կարգի մրցաշար. մեդիակենտրոն
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15.30 – մասնաժողով
Մարտի 30՝
15:00 - շախմատային 4-րդ կարգի մրցաշար. մեդիակենտրոն
15.15 - մանկավարժական աշխատողների ամենշաբաթյա սեմինարներ
19.00 - ֆլեշմոբ մաթեմատիկայից
Մարտի 31՝
11.00 - «Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «Մարտիկ» ստուգատես
14.30 - «Սեբաստացիներ» վոկալ խմբի պարապմունքներ
15:00 - շախմատային 4-րդ կարգի մրցաշար. մեդիակենտրոն
15.15 - «Սեբաստացիներ» երգչախմբի պարապմունք