2016-2017 ուսումնական տարի
Գործող ակումբները բաց են Երևանի և քաղաքամերձ բնակավայրերի հանրակրթական դպրոցների սովորողների համար: Գրանցվելու համար պետք է ուղղակի դիմել ակումբի ղեկավարին:
- Սեբաստացի մոլ, Լիլի Եղիազարյան, [email protected]
- Կայծեր, Ստեփան Թորոյան, [email protected]
- Կայծիկներ, Ալեքսանդր Սարգսյան, [email protected]
- Երաժշտական լաբորատորիա, ղեկավար` Կարեն Խաչատրյան, [email protected]
- Թատրոնի, ղեկավար` Քնարիկ Ներսիսյան, [email protected]
- Պատանեկան երգչախումբ, ղեկավար` Լուիզա Քեշիշյան, [email protected]
- Վրացախոսների, ղեկավար` Ռինա Շագինյան, [email protected]
- Պարսկերենի, ղեկավար` Արման Ալեքսանյան, [email protected]
- Անգլիախոսների, ղեկավար՝ Հայկուհի Հովհաննիսյան, [email protected]
- Ռոբոտիքս, Գնել Հարությունյան, [email protected]
- Ծրագրավորողների, Հերմինե Անտոնյան, [email protected]
- Գիտակների, ղեկավար` Վահրամ Թոքմաջյան, [email protected]
- Խաղարկային դատարան, ղեկավար՝ Վանիկ Գաբրիելյան, [email protected]
- Գրական, ղեկավար՝ Մարիետ Սիմոնյան, [email protected]
- Գարդենիա, ղեկավար՝ Շողիկ Պողոսյան, [email protected]
- Անիմացիայի, ղեկավար՝ Մարինե Մկրտչյան, Լևոն Աբրահամյան, [email protected]
- Դիզայնի, ղեկավար՝ Կարինե Մացակյան, [email protected]
- Հայրենագետ-էկոլոգների, ղեկավարներ` Մարթա Ասատրյան, m.asatryan@mskh, Էմանուել Ագջոյան, [email protected]
- Գիտական, ղեկավար՝ Աշոտ Տիգրանյան, [email protected]
- TV MSKH, ղեկավար` [email protected]
- Հարթակ Գեղարվեստում, ղեկավար՝ Ելենա Խոդիկյան, [email protected]
Խմբագրություն ակումբներ
- «Սեբաստացի ռադիո»
- Առականի, Արտակ Նշանյան, [email protected]
- Արհեստագործ, Թամար Ղահրամանյան, [email protected]
- Արևիկ, Տաթև Աբրահամյան, [email protected]
- Գրապտույտ, Գոհար Հովհաննիսյան, Դավիթ Ստեփանյան, [email protected], [email protected]
- Թարգմանիր, Հասմիկ Ղազարյան, [email protected]
- Լուսաստղ, Մարգարիտ Սարգսյան, [email protected]
- Խոշորացույց, Մարինե Ամիրջանյան, [email protected]
- Կանթեղ, Նունե Մովսիսյան, [email protected]
- Մենք ենք, Մարիետ Սիմոնյան, [email protected]
- Շողակն, Նունե Մովսիսյան, [email protected]
Մարզական ակումբներ
- Հնգամարտի, Խորեն Հազարումյան, [email protected]
- Եռամարտի, Արմինե Թոփչյան, [email protected]
- Լողի, Տաթև Համբարյան, [email protected]
- Սուսերամարտի, Միքայել Ղազարյան, [email protected]
- Վոլեյբոլի, Անդրանիկ Մանուչարյան, [email protected]
- Ֆուտբոլի, Ռուբեն Բաղդասարյան, [email protected]
- Բասկետբոլի, Ալինա Թումասյան, [email protected]
- Ձեռքի գնդակի, Նաիրա Հարությունյան, [email protected]
- Հեծանվային, Անդրանիկ Մարգարյան, [email protected]
- Նետաձգության, Գևորգ Հազարումյան, [email protected]
- Հրաձգության, Գոհար Դանիելյան, [email protected]
Ակումբային գործունեության կարգ